Niedziela, 20 styczeń 2019, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Zakopane i okolice
pochmurno
-6°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 75%
pochmurno
-6°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 68%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 70%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
10.01.2019, 08:56 | czytano: 3486

Trudne warunki na drogach po kolejnych opadach śniegu

Fot. Czytelnik

Na Podhale nadciągnęła kolejna fala opadów śniegu. Już wczoraj wieczorem warunki na drogach znacznie się pogorszyły. Tak - co widać na załączonym zdjęciu - wieczorem wyglądała droga wojewódzka z Nowego Targu do Krościenka. Jak informuje nasz czytelnik, nawet samochody osobowe miały problemy na podjazdach.

Trudne warunki na drogach utrzymują się nadal. Drogi są białe, również na zakopiance zalega warstwa mokrego śniegu. W rejonie Rdzawki występują mgły. Według prognoz z mniejszym lub większym natężeniem śnieg ma padać dziś cały dzień.

r/
najnowsze informacje
komentarze
antypoślizg00:20, 11 stycznia 2019
@łańcuch
Najpierw trzeba je mieć żeby założyć a samo założenie,może być wysiłkiem ponad siły co poniektórych "wielkich"kierowców.Pominę fakt,że większość uważa iż łańcuchy powinni zakladać tylko ci z ciezarówek.Na podjeździe pod Snozkę,powinien być znak jazdy z łańcuchami,dotyczacy wszystkich użytkowników dróg,wtedy policja by mila pole do popisu.
Analityk21:22, 10 stycznia 2019
W Zakopanem w nocy jeżdżą pługi i odśnieżają śnieg na chodnik, a potem mieszkańcy rano znowu wywalają śnieg na ulicę. Czyli Syzyfowe prace. 30 lat temu byłem w Katowicach i od świtu wywożono śnieg za miasto. Pod koniec ul. Kościeliskiej autobusy się nie mieszczą i mijają się lusterkami z minimalną prędkością. Ocieplenie dopiero za 2 miesiące. Kiedy ktoś pomyśli aby wywieźć część śniegu ?
Pogodynka17:25, 10 stycznia 2019
A w sobotę rano to się dopiero wszyscy się zdziwią. He he.
łańcuch10:41, 10 stycznia 2019
Łańcuchy na koła założyć to nie jest skomplikowana czynność a podjedziesz wszędzie...
kuba09:34, 10 stycznia 2019
a co w tej drodze niedobrego ????? 5 cm śniegu ???
w d... się wam poprzewracało.
pierwsza normalna zima od wielu lat.
nic tylko jojczeć, narzekać, seredzić, grymplować.
k09:10, 10 stycznia 2019
Zamknąć drogi. Jak sobie samorządy nie potrafią porazić z odśnieżaniem /a jasno i wyraźnie widać że nie dają rady./ To jakim prawem narażają życie i zdrowie polaków? Odkąd spadł śnieg Szaflarska nie doznała zaszczytu wywózki śniegu ,chodniki sa wydeptane prze pieszych i nie sposób się wyminąć . Sople i śnieg na dachach zagrażają życiu przechodniów .Jak długo miasto i radni zamierzą udawać że nie ma problemu?
obiektwyny09:00, 10 stycznia 2019
śnieg jest suchy ale zawalają to solą i sie robi jedno dziadostwo.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij