Środa, 26 czerwiec 2019, Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Jabłonka i okolice
Clear
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 94
Clear
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.01.2019, 13:42 | czytano: 2890

Dobra zima dla narciarzy (zdjęcia)

fot. Piotr Korczak

Miłośnicy białego szaleństwa długo czekali na poprawę warunków, które umożliwiłyby szusowanie na Kasprowym Wierchu. Ci, którzy wybrali się tam wczoraj, nie zawiedli się. Zima w górach była bajkowa.

Na Kasprowym Wierchu utrzymuje się od 55 do 220 cm śniegu. Czynna jest jednak wyłącznie kolej i trasa narciarska Gąsienicowa. Trasa na Goryczkowej jest wciąż w fazie przygotowywania.

Narciarze nie mogą jednak narzekać. Świetnie przygotowane są bowiem trasy we wszystkich ośrodkach narciarskich na Podhalu. Tak dobrej narciarsko zimy nie było od lat.

Kolejnych słonecznych dni spodziewać się możemy dopiero w połowie przyszłego tygodnia. To tego czasu czekają nas opady śniegu i temperatura, która sięgać będzie -10 st. Celsjusza.

pk,/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Zb igniew Sięka17:14, 12 stycznia 2019
Byłem kilka lat temu w Dolomitach. Spadło w jedną dobę śniegu tyle,że zamknięto całe Dolomity.Padł rekord rocznego opadu śniegu. w 24 godziny przejezdne były dla narciarzy wszystkie trasy. Drodzy państwo odpowiedzialni za trasy z Kasprowego weźcie i tak jak żołnierskiej piosence r---- się o sosnę. Chociaż szkoda sosny.
Pinki
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij