Niedziela, 20 styczeń 2019, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Czarny Dunajec i okolice
pochmurno
-6°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-5°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 75%
pochmurno
-6°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 68%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 70%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 50%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
14.01.2019, 16:00 | czytano: 9076

Stłuczka w Rynku

Fot. Czytelnik

NOWY TARG. Na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i Kazimierza Wielkiego zderzyły się dwa samochody kierowane przez kobiety.

Jak informuje asp.szt. Mariusz Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, kierująca mercedesem mieszkanka powiatu chrzanowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, za kierownicą którego siedziała mieszkanka powiatu nowotarskiego. Jej samochód po zderzeniu wypadł z jezdni i rozbił przydrożną barierkę oraz lustro. Nikomu nic poważnego się nie stało. Kierująca mercedesem kobieta dostała mandat za spowodowanie stłuczki.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Zachowuję spokój.11:56, 15 stycznia 2019
Tylko 7 lat nieszczęścia? Kurcze ... dawajcie to lustro!
migotka10:47, 15 stycznia 2019
Sądzę, że kolizje, w których sprawczyniami są kobiety, są tak sporadyczne, że autor musiał zaznaczyć to w artykule. Nie to co mężczyźni...
Janosik08:34, 15 stycznia 2019
Sprawa ma drugie dno.
Zostało stłuczone lustro.
Lustro jest swoistym portalem w świat nadprzyrodzony. Więc, gdy zostaje zniszczone, skupiona informacja może odzwierciedlić się na ludziach, którzy znajdują się maksymalnie blisko obok niego.
Zgodnie z bardziej rozpowszechnioną wersją człowiek, który stłukł lustro, będzie nieszczęśliwym w ciągu siedmiu lat, jeśli natomiast lustro stłukła panna ? to nie wyjdzie za mąż w ciągu tego samego okresu.
MM22:54, 14 stycznia 2019
Haha bo przez kobiety to na pewno wina tych kobiet ;D widoczność tez na pewno utrudniły kobiety;p a drogę też na pewno kobiety odśnieżały;D
Wolność Wojewodzie a nie Tobie smrodzie:)22:16, 14 stycznia 2019
Euzebiuszu. Mialem kiedyś sytuację że nie było szans wyjechac z kolejowej. Podjechalem za dużo o 20cm i nic nie widać. Po małej męczarni pojechałem na istniejącą wtedy Straż Miejską zwrócić im uwagę o problemie. Pan z kawą powiedział że te auta mogą tam stać w określonych godzinach do ok 17(dokładnie nie pamietam)
bo to jest dostawa towaru. Grzecznie zapytalem która godzina a Pan "Strażnik "mówi że dwudziesta z hakiem. Zapytałem czy ma mnie za idiote pitoląc do mnie takie farmazony i czy widzi różnicę między godz 17:00 a 20:00? Odpowiedzial że "To auta Pana Żarneckiego,nie wolno mu tam stać i sprawa już jest w Sądzie jakiś czas " Tyle się dowiedzialem! Myślę że Miasto mu nic nigdy nie zrobi bo to złoty klient i sporo kasy z niego mają. Z podatków to po pierwsze a po drugie mają sporo zysku na tym co mu sprzedali (mowa o nieruchomosciach).
euzebiusz21:22, 14 stycznia 2019
na rynku stoją samochody które zasłaniają widoczność wyjeżdżającym, to samo jest na ulicy Kazimierza Wielkiego, zawsze stoi auto między znakiem "koniec parkingu" a pasami. Ludziom nie chcę się d*** ruszyć, zostawić auto kawałek dalej i przejść kilka minut do miejsca docelowego, najlepiej jakby się dało do sklepu autem wjechać. Ja przy tych kolizjach pociągnąłbym do odpowiedzialności właścicieli tych aut co zasłaniają widoczność.
Wprowadźcie w końcu strefę płatnego parkowania na tej ulicy, to jedyne wyjście z tej sytuacji. Druga sprawa to POLICJA która przejeżdża obok tych aut i ma to gdzieś.
Takie prawo.21:05, 14 stycznia 2019
@Było nie było- Straty naprawi właściciel chodnika z własnej kieszeni. Zapłaci też za naprawę auta które tam wpadło. Teraz takie zimowe prawo w N.T. weszło że to twój chodnik i on jest winny że się źle na nim dzieje:)
Kierowca bombowca19:54, 14 stycznia 2019
No skoro auta zaparkowane pod pizzerią zaslaniają widocznosc jadącym z kolejowej to wiadomo że są wypadki
knt18:41, 14 stycznia 2019
Całe szczęście, że nie było na chodniku pieszych.
tom18:11, 14 stycznia 2019
Czy jak wypadek spowoduje dwóch mężczyzn to jest o tym wzmianka? Szowinizmem troszkę zalatuje
było nie było17:49, 14 stycznia 2019
A kto naprawi bariery lustro i znak drogowy informacyjny?
świrek17:45, 14 stycznia 2019
"Księga ulicy" mówi jasno: Kto zbije lustro,tego czeka 7 lat nieszczęść...
Wyborca17:19, 14 stycznia 2019
To wina Fatli oczywiście. Zlikwidował straż miejska to kobiety rozrabiają.
Anty Fona17:07, 14 stycznia 2019
Nie jestem fanem polit-poprawnej mowy, ale nigdy nie przeczytałem w tym portalu, żeby zderzyły się dwa samochody kierowane przez mężczyzn. Zatem, jakie znaczenie ma fakt, że kierowały akurat dwie kobiety?
ja16:58, 14 stycznia 2019
Muzułmanie nie pozwalają kobietom prowadzić samochodów. Można by to wprowadzić też w Polsce.
Wewewe16:24, 14 stycznia 2019
Kobiety powinny mieć specjalnie oznaczone samochody aby mężczyźni mogli je rozpoznać to na pewno zwiększy bezpieczeństwo.
Mechanik ... Przeciwnik Gazowni16:15, 14 stycznia 2019
terenowy mercol to zas idzie jak pocisnie blumitcitokon taranuje wszystkoch na drodze
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij