Wtorek, 23 lipiec 2019, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Rabka Zdrój i okolice
Rain
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Rain
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Rain
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Rain
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Rain
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.02.2019, 15:02 | czytano: 3266

Wybiorą nowego radnego

W niedzielę 10 lutego w gminie Rabka-Zdrój odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej, która od momentu objęcia stanowiska przez burmistrza Leszka Świdra obraduje w okrojonym, czternastoosobowym składzie.

To właśnie Leszek Świder wygrał wybory na radnego w rodzinnej Rdzawce, ale gdy w drugiej turze pokonał Rafała Hajdyłę i został burmistrzem Rabki-Zdroju, zrzekł się mandatu radnego.

Wybory uzupełniające na radnego odbędą się w najbliższą niedzielę, a o mandat radnego Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju ubiega się dwóch kandydatów - Jacek Latawiec i Mateusz Wójtowicz.

Jednocześnie w niedzielę we wszystkich trzech sołectwach gminy Rabka-Zdój, czyli Chabówce, Ponicach i Rdzawce, odbędą się wybory sołtysów o rad sołeckich.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij