Piątek, 20 wrzesień 2019, Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 75
Clouds
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 75
Clear
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
08.02.2019, 13:07 | czytano: 5561

Wypadek quada w Czerwiennem

Jak podaje nowotarska policja, na jednej z dróg na terenie miejscowości doszło do wypadku. Kierowca quada stracił panowanie nad kierownicą, pojazd przewrócił się i go przygniótł.

Kierowca został zabrany do szpitala. Ma obrażenia ręki. By trzeźwy.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Xxxx16:47, 9 lutego 2019
Panie Blokoś:) Zaczynając od poniedziałku a kończąc na piątku szkoła Czerwienne Górne Droga Powiatowa z jeden I z drugiej strony samochody ,busy I autobusy na odcinku 500m ... I jak tu przejechać!
Wiesniak23:37, 8 lutego 2019
Blokos i kosmita wam w wielkim mieście nt wywiozą śnieg nie musicie odśnieżać zapraszamy mieszkać na wieś
A wieśniakiem to z was a nie z tych ludzi co mieszkają na wsi
kosmita19:23, 8 lutego 2019
Blokoś, odpowiedź: polska wiocha.
Blokoś13:24, 8 lutego 2019
A'propos Czerwiennego, główna droga powiatowa wygląda jak osiedlowa. Wszędzie pełno zaparkowanych, nie oświetlonych aut. Zaczynając od Budza, przystanek a po drugiej stronie ciężarówka z naczepą, dalej dostawczy , następnie jakiś pseudo serwis samochodowy. I najlepszy gość poniżej górnej szkoły, okopał się śniegiem na metr lewej strony drogi i zrobił sobie prywatne stanowisko do parkowania. By go minąć trzeba się zatrzymać bo droga w tym miejscu ma 4 metry. Jadąc dalej mijamy 4 auta zaparkowane na drodze, im się nawet nie chciało śniegu usunąć.Pytam się co to jest?
zz13:13, 8 lutego 2019
Kierowca quada czyli pirat Quada
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij