Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Jabłonka i okolice
śnieg
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
granulki lodu
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 92%
granulki lodu
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 96%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.02.2019, 12:20 | czytano: 10028

Auto stanęło w poprzek drogi (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński

KOŚCIELISKO. Samochód zsunął się z ul. Pod Blachówka i ustawił w poprzek drogi. Uderzyły w niego dwa nadjeżdżające auta.

Do wypadku doszło przed godz. 11. Na śliskiej nawierzchni samochód stanął w poprzek drogi. Wjeżdżały w niego kolejne samochody.

Na miejsce przyjechała straż pożarna z Kościeliska, która pomogła opróżnić zablokowaną drogę.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
najnowsze informacje
komentarze
Gazda z 4X411:25, 13 lutego 2019
I co ? Ci co walneli to niedostosowali szybkości do warunków drogowych,on piraty piraty,ale moga z kolei założyć sprawę służba utrzymania drogi i tak wychodzi że cepry wgórach powinni odstawić zabawki na korzyść woźnicy z saniami
Stary02:33, 13 lutego 2019
Wam wszystkim się pozajączkowało. Jest zima, śniegu nawaliło jak powinno w każdą. Co zatem czynić? Ano mechaniczne konie zagarażować, wyciągnąć sanie i jak żywych się pozbyliście, samemu się zaprząc. Ot co.
Pola15:57, 12 lutego 2019
Niech się drogowcy w Kościelisku wezmą do roboty najgorzej utrzymana droga
osp14:24, 12 lutego 2019
na co dwa zastępy parodia
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij