Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Nowy Targ i okolice
śnieg
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 91%
śnieg
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
granulki lodu
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 92%
granulki lodu
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 96%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.02.2019, 11:56 | czytano: 2185

Pożar drewnianego szałasu w Zakopanem

ZAKOPANE. Po godz. 10 strażacy z PSP Zakopane oraz OSP Olcza zostali wezwani do pożaru drewnianego budynku przy ul. Wojdyły na zakopiańskiej Olczy.

Pożar został szybko opanowany. Mimo to strażacy zrywają nadpalone poszycie dachowe, aby dogasić tlące się pod blachą deski.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij