Piątek, 22 luty 2019, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Zakopane i okolice
śnieg
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
deszcz
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 89%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 94%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.02.2019, 16:42 | czytano: 7112

Pożar sadz w centrum miasta

Fot. Czytelnik

NOWY TARG. Po południu nowotarscy strażacy zostali wezwani do pożaru sadz w kominie budynku przy ulicy Kolejowej.

Na miejsce pojechały dwa zastępy. Strażacy ugasili ogień oraz przeczyścili i sprawdzili przewody kominowe w budynku. Akcja dobiegła już końca.r/
najnowsze informacje
komentarze
drmm12:14, 14 lutego 2019
Policja była pierwsza i kierowała ruhem. Przejeżdżałem tam wtedy i wiem.
M.10:27, 14 lutego 2019
@Marek
Co Ty za przeproszeniem pieprzysz? Policja była od początku na miejscu zdarzenia i jeszcze zanim strażacy przystąpili do gaszenia zaczęła kierować ruchem.
Marek23:32, 13 lutego 2019
W takiej sytuacji jak ta mogła by pomóc interwencja policji do kierowania ruchem , ale jak widać nikt nie zgłosił , a porozumienie władz miasta z policją nie istnieje . Poza tym ludzie na facebooka wysyłają zdjęcia i komentarze a policji nie powiadomią - no nikt za kapusia nie robi. Tak samo z korkiem na Zakopiance gdyby w sobotę w Klikuszowej i w Skomielnej wyłączyć światła i pokierować ruchem od samego rana to korek o 20% byłby mniejszy .
wasyl18:20, 13 lutego 2019
Spokojnie, spokojnie.
Pożar jest zdarzeniem losowym i nie zdarza się codziennie. Pech chciał, że akurat stało się ok. 15-tej, gdy wielu albo wychodzi z pracy, albo rusza na zakupy. Jutro miejmy nadzieję żadnego tego typu zdarzenia nie będzie i wszystko wróci do normy.

Więc zamiast narzekać na korki należałoby raczej współczuć właścicielowi domu, bo nawet mały pożar to zawsze wielki syf w całym domu. Mam nadzieję, że bałagan jest tylko w kotłowni.
staszek18:01, 13 lutego 2019
zrb brawo! Myślałem że nikt tego tematu nie poruszy. Takie właśnie sytuacje ukazują bezmyślność osób odpowiedzialnych za komunikację w Nowym Targu. Jeden zamknięty odcinek spowodował korki w 1/4 miasta a nawet na zakopiance! Ciekaw jestem czy któryś z urzędników pochyli się nad tym problemem i coś z tym zrobi, czy dalej będą wierzyć we własny geniusz.
jacek17:33, 13 lutego 2019
ktoś moje włosy spalił
wzrokowiec17:29, 13 lutego 2019
płona włosy płoną
zrb16:58, 13 lutego 2019
Zapaliła się mała chałupka i już pół miasta sparaliżowane komunikacyjnie pomimo interwencji policji.To świadczy o tym jak ledwo dyszy układ komunikacyjny miasta. Wystarczy pożar np na Alejach Tysiąclecia a Nowy Targ można zamknąć na kłódkę.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij