Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Szczawnica i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
16.02.2019, 20:21 | czytano: 4936

Siedmiu dyrektorów poszukiwanych

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w pięciu szkołach i dwóch przedszkolach.

Do objęcia są posady dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej Nr 4 w Rabce-Zdroju, Szkoły Podstawowej w Ponicach, Szkoły Podstawowej w Rdzawce, Przedszkola Nr 2 w Rabce-Zdroju i Zespołu Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rabce-Zdroju.

Kandydaci mogą składać oferty w terminie do 11 marca 2019 r. do godz. 15:00 w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez burmistrza.

Źródło: UM Rabki-Zdrój, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
pustak21:55, 18 lutego 2019
Tytuł przywołuje na myśl film Akiro Kurosawy, w którym wieśniaków co roku pod koniec żniw napadali bandyci. Znamienne jest to co w finale tego filmu jeden z siedmiu samurajów mówi do swoich kolegów: to nie my jesteśmy tu zwycięzcami - zwycięzcami są oni, po czym pada kadr na uśmiechniętych od ucha do ucha wieśniaków.
Nie mając pojęcia jak wypadną poszczególne kastingi na tych siedmiu dyrektorów, z pewnością zapowiada się ostra jazda i ciężki chleb dla tych siedmiu śmiałków, bo po raz pierwszy od 1939 roku będziemy mieli bezrobocie wśród nauczycieli (jest takie chińskie przysłowie o życiu w ciekawych czasach).
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij