Poniedziałek, 23 wrzesień 2019, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
13.04.2019, 21:25 | czytano: 6067

Kampania wyborcza kandydatki PiS-u (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

W sobotę po południu w Jabłonce i w Rabce-Zdroju gościła wicepremier Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Jak większość kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, wicepremier Szydło została owacyjnie przyjęta w obu miejscowościach. W uzdrowisku przywitała ją muzyka w wykonaniu Małej Armii Janosika pod kierownictwem Damiana Pałasza, były owacyjne oklaski i pełna sala w Teatrze Lalek "Rabcio". Ludzi było tak dużo, że niektórzy siedzieli na korytarzu i zza drzwi słuchali wystąpienia kandydatki PiS.

Beatę Szydło powitali w Rabce-Zdroju przedstawiciele rabczańskich struktur PiS - Kazimiera Warciak i radny powiatowy Bartosz Leksander. W środku na wicepremier czekali m.in. senator Jan Hamerski i posłanka Anna Paluch, która - co ma w zwyczaju - dotarła na miejsce spóźniona, a także burmistrz Leszek Świder.

Beata Szydło mówiła o dokonaniach rządu PiS, o znaczeniu majowych wyborów do Parlamentu Europejskiego i jesiennych do Sejmu i Senatu. - To państwo zdecydujecie, czy "Dobra zmiana" powinna być kontynuowana czy nie. Chcemy dokończyć te zmiany, które już zaczęliśmy, bo w ciągu 3,5 roku naszych rządów jeszcze nie wszystko udało się zrealizować, choć większość naszych zobowiązań wykonaliśmy. Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć "daliśmy radę" - powiedziała.

r/ zdj. Piotr Kuczaj.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Do Robert12:42, 15 kwietnia 2019
Ewidentnie czuję w twoim komentarzu, że jesteś podniecony. Każdy erotoman wypowiada się o różnych formach uprawiania seksu. I myślę, że mimo świętości dotyczy to również PiS.
Do OG12:37, 15 kwietnia 2019
Chyba byłeś nietrzeźwy pisząc ten komentarz.
Maria08:29, 15 kwietnia 2019
Wezmę 13. ta emeryturę i zagłosuje na..... PO
franio08:08, 15 kwietnia 2019
PIS tańczy jak mu żydzi zagrają robi wszystko czego sobie żydzi życzą pis przekupuje naród rozdawnictwem wszędzie same ++++ idą wybory i trzeba jak najwięcej otumanić naród ,zresztą wystarczy spojrzeć na te przedstawicielki pisu fot 4 takie intelektualne denko ale zawsze tam gdzie Paluch
wyklety zołnierz22:08, 14 kwietnia 2019
PiS = PZPR i dlatego bede z nimi walczył
jak dawniej tak teraz
Tiki miki20:39, 14 kwietnia 2019
Do Robert
Widoczne twoje istnienie pochodzi z odzysku po tym co napisałeś .
rab20:27, 14 kwietnia 2019
Szkoda,że mnie tam nie było,szkoda również że nikt nie przekazał p.Szydło,że posłanka Paluch jest na Podhalu znienawidzona i nie pożądana.
OG19:54, 14 kwietnia 2019
Nie zagłosuję na PO bo to partia antypolska i antyeuropejska. PO i ZNP należy zlikwidować bo szkodzą Polsce i Polakom. Są to organizacje prorosyjskie, które mają na celu skłócenie Polaków i wywołanie zamieszania w Polsce. Proszę popatrzeć obiektywnie na to co się dzieje w ostatnim czasie w kraju i w Europie.
...19:52, 14 kwietnia 2019
Do Robert :)
I buty ubierać przed wejściem do kościoła jak kiedyś to już było.
GOO19:23, 14 kwietnia 2019
Nie zagłosuję na PiS bo:
- są antyeuropejscy,
- są przeciwnikami naturalnego postępu i wszystkiego co nowe i postępowe,
- straszą ludzi gejami, uchodźcami, Niemcami, Żydami, Rosjanami, Ukraincami, UE, innowiercami, niewierzącymi a ostatnio nawet zoofilami i nekrofilami (ostatnie wypowiedzi Pęka)
- podzielili społeczeństwo przez kłamstwo smoleńskie i z tragicznej katastrofy uczynili sekciarską religię pod przywództwem Kaczyńskiego i *** Maciarewicza.
- są fałszywi ? gnębią i poniżają wszystkich którzy mieli coś wspólnego z PRL-em, a sami mają w swych szeregach Piotrowicza, Kryże i wielu im podobnych. Kaczyński też odwagi w stanie wojennym nie wykazał.
- zniszczyli system edukacji poprzez nieudolną reformę,
- niszczą armie przez usunięcie doświadczonych dowódców i nieprzemyślane zakupy albo ich brak,
- do Policji nikt już nie chce iść pracować,
- niszczą straż pożarną (nieudolna wymiana kadry, nieudolny komendant główny na którego wszyscy się skarżą)
- niszczą system prawny zamiast go reformować
- upolitycznili sądownictwo, prokuraturę, policję.
- mają w poważaniu Konstytucję, tworzą prawo na szybko, wadliwie i nie przestrzegają żadnych zasad podczas jego tworzenia,
- rozdają nie swoje pieniądze na programy socjalne co powoduje że praca przestaje być wartością nadrzędną. Kto nie chce pracować niech nie je powiedział św. Paweł.
- doszli do władzy przez nielegalne podsłuchiwanie przeciwników politycznych. Każdy czy to polityk, ksiądz, robotnik budowlany czy nauczyciel w prywatnych rozmowach gada rzeczy których po upublicznieniu by się wstydził ale to nie znaczy że je robi,
- piorą ludziom mózgi w TVPiS sącząc jad i nienawiść do swoich przeciwników. Wiadomości to szczyt ogłupiającej propagandy.
Jedyne co zrobili dobrego to:
- rozwalenie mafii watowskiej, paliwowej i powstrzymanie niekontrolowanego zwrotu nieruchomości w Wa-wie
Ekonomista18:04, 14 kwietnia 2019
Do Cwaniak
Pozostało Ci dorobić dzieci jak to teraz minister doradza i bedze stać cię na wszystko
Monika co ma cyce jak Donice z Jablonki15:30, 14 kwietnia 2019
Wszystko drożeje ludzie już tego nie wytrzymują :(
tropiciel absurdów14:32, 14 kwietnia 2019
Poziom komentarzy wielbicieli PO i minionej epoki(PRL) jest zaiste żenujący!Myślący realnie i trzeźwo-odpuście sobie!Ich nic nie przekona!Są ślepi i głusi!:(
Cwaniak13:10, 14 kwietnia 2019
Ja będę głosował na PO bo teraz kraść na vacie nie można. Za PO głodowe pensje dawałem moim niewolnikom a teraz się nie da bo bezrobocie spadło i jest 500 na dziecko i nie ma kto mi służyć za 1000 na miesiąc. To skandal co Szydło mi zrobiła i Polsce. KONSTYTUCJA
Do ja12:54, 14 kwietnia 2019
Dopłaty do krów i świń w Unii są od 40 lat tylko dzięki PO polscy rolnicy ich nie dostają. Mogłeś już dawno wyjechać np do Włoch i tam kupić krowę i już dużo kasy byś dostał.
Ja12:16, 14 kwietnia 2019
Brawo beatko ja już kupiłem dwadzieścia krów i robię zagrody dla świń. Teraz tylko czekam na kasę z - krowa i świnia plus
pln12:15, 14 kwietnia 2019
Euro jej się należy.
e211:54, 14 kwietnia 2019
A gdzie broszka? Nauczyciele strajkują - problemy należy rozwiązywać - a, Pani Szydło wozi się po Podhalu na sygnale realizując swoją kampanię wyborczą? Patrząc na to spotkanie to ja myślałam,że to zebranie Uniwersytetu Trzeciego Wieku /przepraszam UTW za porównanie/ Kupuje się głosy staruszków zamiast dać podwyżki nauczycielom! A te podwyżki im się po prostu należą!, za ciężką pracę!!!
do mocher11:42, 14 kwietnia 2019
Mocher, tylko ekonomia jest prosta = młody ma zarobić na emeryturę starszego, jak państwo nie zadba o młodych ....... zarabiają i wydaja za granicą, tam też płacą podatki o ile pracują legalnie, zastanów się więc.......nie mam nic przeciwko starszym, czasem mają dobre przemyślenia, ale ogólnie gubią się w gospodarce wolnorynkowej
Połednie plus11:41, 14 kwietnia 2019
@Nigdy więcej Po
PiS rządzi cztery lata a Ty już znasz piąty kierunek świata brawo! !!!!!
Niewiedza boli11:32, 14 kwietnia 2019
Do słowa dziadka
Dlatego w pis są takie osoby jak komunistyczny Piotrowicz.

Komunistyczne państwa zawsze mają poglądy prawicowe temp
Ok11:26, 14 kwietnia 2019
Pan Leszek taki bezpartyjny ?Przecież PiS to zwykła /.../ Pan Leszek jako nauczyciel poszedł do polityki bo miał za mało kasy jako nauczyciel a teraz Pan jest za podwyżkami czy przeciw?Widząć Pana ,mojego byłego wychowawcę wstyd mi za Pana że w ogóle Pan tam siedzi i słucha tych bełkotów tej marionetki /.../ Nauczyciele powinni być godziwie wynagradzani by do nauki szli najlepsi uczniowie a nie ciemna masa.
qwe11:21, 14 kwietnia 2019
Beznadzieja i tandeta za nasze pieniądze
nauczycielka09:43, 14 kwietnia 2019
Jej się należy, jej kolegom się należy, głosy kupować należy, ale nauczycielom się nie należy. Zacięła się jak stara płyta i powtarza w kółko " podpiszcie to co nasze związki podpisały" Nauczyciel odpowiada za bezpieczeństwo, wiedzę i rozwój Waszych dzieci. To nie taka praca, gdzie najważniejsza jest kasa, szmata, pług, kierownica itp. W pracy nauczyciela najważniejszy jest człowiek, jego życie , rozwój i przyszłość. Byłam nauczycielem 39 lat, dyrektorem 22 lata. Nigdy nie było rewelacyjnej płacy, ale w komunie sekretarze nie wchodzili nam do klas i nie manipulowali dziećmi i ich rodzicami. A dzisiaj tak jest. W trzeciej Rzeczypospolitej place się nieco poprawiły, ale od 2010 jest najgorzej. Obecnie place bardzo niskie, a najgorsze to szczucie na nauczycieli przez władze, a także czasem przez rodziców i ich dzieci. Ta sytuacja prowadzi do analfabetyzmu i do wychowania marionetek, złych ludzi. Mnie nie lezy na sercu podwyżka, ale leży mi na sercu dobro uczniów i nauczycieli. Opamiętajcie się.
X-OM09:41, 14 kwietnia 2019
Kolejna prywatna podróż za kasę społeczeństwa WSTYD!!!
klin09:17, 14 kwietnia 2019
A u mnie cała rodzina z dziadkami włącznie nigdy nie odda głosu na pis. Nie chcielibyście wiedzieć, co mówią o "dobrej "ha ha ha zmianie.
aha08:44, 14 kwietnia 2019
Dużo hurapatriotyzmu a tak naprawdę są na pasku naszych wrogów.
Energia plus08:34, 14 kwietnia 2019
Taka rozgadana się zrobiła. A do niepełnosprawnych ani się słowa nie odezwała, niech spływa Dunajcem! .

Do tych co piszą o 500plus to nie są pisu pieniądze tylko nasze wspólne
Polak08:32, 14 kwietnia 2019
Ja i reszta rodziny nawet Babcia mówimy nie dla pis-u
Ewa08:28, 14 kwietnia 2019
Do wyborców PO.
Napiszecie czemu nie chcecie glosować na PiS? PiS nic gorzej od PO nie robi(kolesiostwo, nagrody i propaganda za PO tez była) a zrobił wiele dobrego(ograniczył dług, spadek bezrobocia, programy społeczne, więcej wolności- można wybrać kiedy przejdzie się ma emeryturę, PiS nie ma ochoty zabrać się za nasze dzieci itd. )
Nigdy więcej PO08:25, 14 kwietnia 2019
Piykniy witomy na połedniu Paniom Premier! Już nawet konkurencyjne portale wiedzą, że PiS wygrywa.
Prawda08:20, 14 kwietnia 2019
Prawda jest jedna. Za PiSu ograniczenie długu, spadek bezrobocia, wzrost gospodarczy, programy społeczne, podwyżki wynagrodzeń. A za PO? Tylko dług, podwyżki podatków i kradzieże.
PIS=PZPR08:19, 14 kwietnia 2019
Nie mogę patrzeć i sluchac tej baby...
Obiektywny08:17, 14 kwietnia 2019
PiS ocalił polską gospodarkę. Za PO gigantyczny deficyt i straszny wzrost długu mimo kradzieży kasy z OFE. Gdyby PO nadal rządziła i utrzymała takie tempo zadłużenia to już byśmy zbankrutowali . Premier Szydło nas ocaliła i za to należy się jej pomnik. Tusk pożyczył więcej niż Gierek. Premier Szydło posprzątała po tym emigrancie.
Obserwator08:12, 14 kwietnia 2019
do @Zenek, niestety masz rację...święta w tym roku droższe niż w ubiegłym, a co do p. Paluch to dziwie się ludziom, że na nią głosują bo nic a nic dla Podhala nie zrobiła, chyba ,że jest cos o czym nie wiem ale dosyć dokładnie śledzę scenę polityczna i nie znalazłem śladu działalności, która generowała by zyski dla regionu i tworzyła miejsca pracy.
Nie ślepy08:03, 14 kwietnia 2019
Zobaczmy jakie to osiągnięcia ma biało-czerwona drużyna pani Szydło: obronność na dnie, edukacja rozwalona, prokuratura zamieniona w prywatny folwark Ziobry, sądownictwo rozwalone, lecznictwo ciągle się stacza, policja w służbie niekompetentnego megalomana od konfetti, ekonomia w długach - w 3 lata zadłużyli nas bardziej niż poprzednicy w 8 lat, afera za aferą: 1. Afera Rydzyka z autami od bezdomnego - brak reakcji skarbówki, 2. Afera bilboardowa -19 mln ukradzionych Polakom, 3. Afera zerwanych przetargów na śmigłowce Caracal za łapówki od Boeinga, 4. Afera Getback -2,1 mld, 5. Afera SKOK - 5 mld, 6. Afera zakupu samolotów dla VIPów - 2,5 mld bez żadnego przetargu, offsetu od Boeinga, 7. Afera milionowych nagród wypłacanych sobie przez rząd co miesiąc jako druga pensja, 8. Afera kłamstwa smoleńskiego i oszukiwania ludzi przez 8 lat oraz brania na komisje wielomilionowych środków, bez żadnych wyników, 9. Afera obrazu Dama z łasiczką i wyprowadzenie 500 mln przez Glińskiego, 10. Afera Morawieckiego który wstępując na urząd nie pozbył się akcji Banku Zachodniego i mógł tak sterować że zyskał 6 mln, 11. Afera zestawów Patriot których nie ma a już zapłacono 3,5 raza więcej niż Rumunia bez żadnego offsetu, 12. Afera Szyszko, 13. Afera Misiewiczów - ludzi PiSu bez odpowiednich kwalifikacji zarabiających miliony wyłącznie dzięki znajomościom, 14. Afera rozkradzenia przez PiS 600 mln z funduszu niepełnosprawnych stworzonego przez PO, 15. Afera w Janowie, ze stadniny o światowej renomie zarabiającej miliony PiS zrobił chlew jadący na minusie, 16. Afera KNF - rozwojowa, 17. Afera Srebrna - rozwojowa, 18. Afera z rozdawnictwem nie pisowskich, ale budżetowych miliardów żeby kupić głosy wyborców, 19. Afera z ustawą IPN autorstwa Jakiego, gdzie Mosad w Izraelu dyktował dwóm polskim posłom PiS treść poprawki, którą grzecznie przegłosowali i jeszcze Izrael przeprosili - to jeśli chodzi o wstawanie z kolan. I wiele innych afer, to są osiągnięcia państwa PiS. Poprzednicy nie byli doskonali, ale PiS to najgorsze co mogło Polskę spotkać, a lud smoleński i beneficjenci 500+ pozwolą dalej ten kraj niszczyć i jeszcze się tym szczycą. Wstyd!
Zmeczony07:29, 14 kwietnia 2019
Czytam te komentarze i uwierzyć nie mogę jak ludzie mają na*** w głowach..... Może być nawet pradziadek i prababka za PiSem.....Ci mają więcej za PO Ci za PiS, a jeszcze się tacy znajdą co powiedzą ze za SLD było lepij...... Brakuje jeszcze tekstu ze za komuny to było.....
Od lewa do prawa wszyscy Nas *** a My się dajemy.....
Przyjechała Pani Premier i fajnie, zapytał ktoś jak idą rozmowy z nauczycielami? Zapewne nikt, bo przecież im się nie należy. Zwolennicy jakiejkolwiek partii zacznijcie myśleć i rozliczać Swoich wybrańców, a nie.....atakować ludzi co myślą inaczej, tak najlepiej obrzucić go.... i się śmiać i patrzeć jak się ludzie za łby biorą.
Europodatnik07:28, 14 kwietnia 2019
Ma się czym chwalić. Ceny poszły w górę o 12 %, a nie każdego stać na godne święta.. Europa nie potrzebuje takich rządzących.
fred07:27, 14 kwietnia 2019
A czy na ORAWIE i w RABCE nie ma młodzieży? Tam sami emeryci siedzą .
Marek07:25, 14 kwietnia 2019
Skąd ja to znam?Chyba jak za komuny?Towarzysz sekretarz niech żyje,niech żyje
maverick07:17, 14 kwietnia 2019
@ Ja i reszta:
No więc właśnie to jest spory błąd gonić po sklepach i nie liczyć się z kasą. Zresztą to 500 plus na dziecko to jest minimum żeby to dziecko wychowywać w jakim takim standardzie, tak naprawdę wychowywanie dziecka (pierwszego również) kosztuje wielokrotność tej kwoty.
PiS teraz powinno być trochę jak niegdyś Churchill, i obiecywać nam może jeszcze nie krew i łzy, ale trochę więcej potu, bo będzie pod względem gospodarczym trochę gorzej a nie lepiej, a społeczeństwo głupie nie jest, widzi to i doceni że jest traktowane poważnie, bez kiełbasy wyborczej i obecanek bez pokrycia.
To PO ma zamiar obiecywać gorącą kiełbaskę strajkującym nauczycielom przed czekającymi nas wyborami w maju i w jesieni (mamy dla was kasę za strajk, ale zagłosujcie na nas w maju, a potem: kasa jest i czeka, ale zagłosujcie na nas w jesieni, i tak ad calendas grekas).
Robert06:47, 14 kwietnia 2019
PiS musi wygrać. Trzeba ocalić polskie dzieci przed szaleństwem PO- masturbacją i gejami.
driver06:06, 14 kwietnia 2019
@Zenek-głosowałeś na poprzedników z PO-to było 8 lat tanio i kasy miałeś że hoho!!Dobrze że masz wybór i możesz głosować jak Ci się podoba!
moher06:03, 14 kwietnia 2019
@WALDEK-Jest i młodzież ,są i starsi!Masz coś przeciwko starszym!?Gdyby nie doświadczenie i mądrość starszych to dzisiaj byłbyś niewolnikiem u Niemca!!Po co ta ironia!Idź i podziękuj rodzicom i dziadkom że jesteś na tym Świecie,i że żyjesz!!Był już jeden który z poniżeniem mówił o starszych!!(mohery,ciemnogród)-nie zapisał się dobrze w pamiĘci!Acha-i też będziesz "starszy" jak Bóg Ci da!!Młodość to stan przejściowy!!
Kazek06:01, 14 kwietnia 2019
Nie zagłosuję na Szydło, bo jest fałszywa. Jej wypowiedzi to kłamstwa nie mające pokrycia w rzeczywistości. Okradała Polaków dając swoim nagrody
i latając do domu samolotem CASA. PIS jest partią nieodpowiedzialną.
Czas i miesce nie gra roli03:22, 14 kwietnia 2019
Czekam na tych co chcieli być krową czy świnią? Przekucie parówki nie wchodzi w grę!
Gruczha03:14, 14 kwietnia 2019
No Zenek co jak co ale Ty to powinineś się cieszyć chyba że ci ktoś winiaka obstawił.
gnać kijem02:56, 14 kwietnia 2019
Załamany! Czytałeś ile już twoje pensum wychodzi?
Roni00:46, 14 kwietnia 2019
To, jak rozumiem była wizyta oficjalna. Chętnie poznałbym koszt takowej "wycieczki" z całą szopką jej towarzyszącą. Ciekawe ilu dzieciom można by "zafundować" spektakl w "Rabciu" za te wywalone w błoto pieniądze? No ale przecież dzieci głosu nie mają - więc się nie liczą. No i pewnie żeby koszty nie wzrosły, wszystkie seicento (zwłaszcza czerwone) zostały na ten dzień "uziemione".
Słowa dziadka00:21, 14 kwietnia 2019
Kom....y zawsze miały dobrze my czekaliśmy od wieczora do rana z kartkami w ręku a rano się okazało że w sklepie nie ma nic! Taki był rząd w którym lewica stawiała pierwsze kroki po wymordowaniu Polskiej inteligencji w Katyniu. I wy chcecie głosować za tamtym układem który chciał zniszczyć Polskę?
Renata00:08, 14 kwietnia 2019
Widzę sama elita! Wspaniałym przykładem radny Pęk, który,gdy był posłem w poprzedniej kadencji, z powodu "choroby" zaległ na korytarzach hotelu sejmowego! Kwiat prawdomówności i uczciwości!
Zaszczepiony Przeciwko Obietnicom Bez Pokrycia23:49, 13 kwietnia 2019
A co wam zawiniły te biedne dzieci, żeby im.kazać występować przed politykami? Kontakt z politykiem może dziecku zwichnąć charakter i być przyczyną myślenia, że w życiu wszystko "się po prostu należy"
Brawo P24 dla wszystkich23:33, 13 kwietnia 2019
Załamany Wejdź sobie na tygodnik podhalański tam twoje uczucia lewicowe odpoczną!
Ja i reszta rodziny nawet dziadek23:00, 13 kwietnia 2019
Młodzi mają teraz kasę z 500+ i gonią po sklepach i kupują co chcą a nie liczą i nigdy nie starczało jak za PO. Głosujemy za PIS!
Załamany22:42, 13 kwietnia 2019
podhale24 jest tak pro PISowskie jak TVP co dzieje się z mediami? Nie da się już tego czytać.....
Waldek22:29, 13 kwietnia 2019
Sama młodzież na trybunach... :)
Prawy22:23, 13 kwietnia 2019
Mądra kobieta 100% że wygra w Małopolsce.
Zenek21:51, 13 kwietnia 2019
Ja i moja rodzina nie będziemy głosować na PIS.W sklepach drożyzna coraz większa,a dzięki tej partii więcej pieniędzy mają niepracujący jak pracujący.
góral21:49, 13 kwietnia 2019
No ........ młodych ludzi to tam nie widać............salka niewielka to i miejsca mało.........
maverick21:45, 13 kwietnia 2019
To w końcu ta posłanka Paluch czekała w środku razem z senatorem Hamerskim czy była spóźniona?
Dobra zmiana, a za chwilę ktoś każe nam pisać wypracowanie dlaczego kochamy twóczość Słowackiego. Przecież nie każdy ocenia te zmiany jako dobre.
Pani Szydło niepotrzebnie też rozbudza wśród wyborców apetyty na więcej; idzie kryzys światowy, który niestety nie ominie Polski, więc politycy powinni raczej przygotowywać wyborców na pogorszenie stopy życia (oby niezbyt duże), a nie na dokończenie i pełną realizację optymistycznych zapowiedzi. Jeździłeś co trzy lata na wczasy, przygotuj się że pojedziesz teraz co lat pięć. Zmieniałeś samochód co lat pięć, teraz będziesz go zmieniał co lat siedem - tak powinni mówić politycy wszystkich partii w Polsce. Są niestety partie nieodpowiedzialne, ale przynajmniej PiS niech będzie partią wiarygodną.
Broszka21:37, 13 kwietnia 2019
Te oklaski się im po prostu należały!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij