Niedziela, 31 maj 2020, Imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 75
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 17.892 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.04.2019, 09:59 | czytano: 753

Deichmann Minimistrzostwa powracają po świątecznej przerwie

Od początku kwietnia 68 drużyn rozgrywa swoje mecze na stadionie w Jabłonce. W żadnych rozgrywkach w naszym regionie nie występuję tak duża ilość drużyn, które rozgrywają swoje mecze w jednym miejscu. Stadion w Jabłonce został podzielony aż na 5 boisk.

W każdy dzień rozgrywkowy dzieci w wieku od 4 do 13 lat rozgrywają co najmniej 3-4 mecze a najwytrwalsi nawet 5 co daje od 60 do 100 minut gry w krótkim odstępie czasu.

W najbliższą niedzielę zjedzie się niemalże komplet uczestników, tylko dwie drużyny zgłosiły swoje nieobecności tak więc czeka nas mnóstwo niesamowitej zabawy.

Trzecia odsłona tegorocznej edycji w Jabłonce rozpocznie się w niedziele dokładnie o 8 rano, a ostatni mecz rozpocznie się o godzinie 18:25.

Prawie 11 godzin ciągłej gry na 5 boiskach daje około 160 meczy dla prawie 700 uczestników! Wszystkie mecze, tabele, wyniki, klasyfikację strzelców możecie śledzić na stronie www.kochamsport.pl w zakładce Jabłonka. Organizatorzy starają się od razu wprowadzać wyniki zaraz po zakończonych spotkaniach tak, aby można było na bieżąco śledzić poczynania swoich dzieci.

W galerii poniżej zdjęcia z przedświątecznych rozgrywek. Do zobaczenia w niedzielę w Jabłonce!

mat. prasowe, oprac. wo, zdjęcia Jakub Wojtyczek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij