Wtorek, 17 wrzesień 2019, Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
04.05.2019, 11:13 | czytano: 5893

Czadomen dał czadu w Szaflarach (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

Majówkowy koncert jednej z gwiazd disco polo na Szaflarzańskich Błoniach, okazał się strzałem w dziesiątkę. Mimo pochmurnej i deszczowej pogody, na jego koncert przybyły tłumy, jakich dawno w Szaflarach nie widziano.

Czadomen w towarzystwie atrakcyjnych tancerek dał koncert, który przypadł miejscowej publiczności do gustu. Fani głośno oklaskiwali jego wytęp, a gdy z głośników popłynęły pierwsze dźwięki jego największego przeboju "Ruda tańczy jak szalona", podniósł się wrzask i pisk zachwytu.

Organizatorem Majówki w sercu Podhala było Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach. Na błoniach przez cały dzień odbywały się zabawy i wydarzenia zorganizowane z tej okazji. Były to m.in. występy romskie, występy dzieci i młodzieży z gminy Szaflary, quiz z nagrodami i zabawa taneczna z zespołem Bartki.

r/ zdjęcia Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
janielka11:40, 5 maja 2019
Czadom en- wydarzenie jednorazowe. A na wsiach gminnych w niedziele i zwykły dzień młodzież może iść tylko do kościoła ( 1h). Remizy niewykorzystane świecą pustkami, a Ośrodków Kultury brak. Nie wystarczy się bawić z disco polem trzeba jeszcze rozmawiać, dyskutować, spędzać czas w swoim gronie w miejscach publicznych. Taki wydatek jednorazowy wystarczyłby na zatrudnienie osoby w Domu Kultury przez cały rok. Wójcie weź przykład z innych gmin, tam są gotowe rozwiązania. U nas jest dostęp do alkoholu i przyzwolenie na jego konsumowanie w miejscach różnych, w tym w publicznych, a brak dostępu do miejsc kultury. Wójt z nikim nie rozmawia o kierunkach rozwoju gminy, bo on wie najlepiej. Szkoda, bo traci na tym gmina i jej mieszkańcy. A nasz poświęcony wójt dba o siebie i doskonali własną markę, a vice z ukrycia rządził i rządzi brawo).
alik20:52, 4 maja 2019
I brawo! Coś się działo dla mieszkańców
SWÓJ14:56, 4 maja 2019
BYŁA SUPER ZABAWA , I TRZEBA SIĘ CIESZYĆ ŻE W NASZEJ GMINIE COŚ SIĘ DZIEJE A NIE TYLKO NARZEKAĆ. BRAWO
normal14:51, 4 maja 2019
ale tłumy ja cierpię dole ! chyba z pól wsi przyszło
k14:05, 4 maja 2019
ciągnie swój do swego. wieś promuje swoje gwiozdy.
Ozo12:13, 4 maja 2019
No rzeczywiście gwiazda raczej gwiazdor heh wszyscy disco polowcy to gwiazdy wystarczy że go w tv widzę to mam dość a co dopiero na żywo *** oglądać a *** Slawomira nie było przecież to też gwiazda ***!!!! Lubię posłuchać czasem disco ale jakieś konkretne piosenki a nie partaczenie.
buggy12:06, 4 maja 2019
zeby w Nowym Targu takiego czadu nie zorganizować.................
krucjata11:32, 4 maja 2019
oj za dużo tam erotyki !!! pewnie jeszcze jedli banany !!! zastanawiam sie nad złożeniem protestu !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij