Niedziela, 31 maj 2020, Imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Rain
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.05.2019, 10:33 | czytano: 6215

Furiat trzeźwiał na komendzie

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Dziś przed prokuratorem stanie 33-letni mieszkaniec Skarżyska Kamiennej, który wczoraj późnym popołudniem w Poroninie po pijanemu rozbił samochód i był agresywny wobec ludzi, którzy próbowali go zatrzymać.

Do wypadku doszło na ulicy Tatrzańskiej. Samochód, którym kierował 33-latek, zjechał z drogi i rozbił się w fosie. Jak się okazało, 33-letni kierowca miał 2,5 promila alkoholu. Śledczy będą sprawdzać, czy był również pod działaniem innych substancji, gdyż po wyjściu z auta była bardzo pobudzony i agresywny wobec osób, które najpierw chciał mu pomóc, a gdy się okazało, że jest pijany - zatrzymać go. Przybyli na miejsce policjanci wzywali posiłki, żeby do ujarzmić.

33-latek noc spędził w izbie wytrzeźwień. Dziś usłyszy zarzuty jazdy samochodem po pijanemu i co najmniej znieważenia interweniujących policjantów.

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Colombo19:50, 10 maja 2019
Może Kija nie chciała mu odpalić i ją zepchnoł do rowu osikał i poszedł dalej
takie tam..11:49, 10 maja 2019
to wina niżu pogodowego...dobra papuga powinna to załatwić...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij