Poniedziałek, 23 wrzesień 2019, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.05.2019, 13:58 | czytano: 1181

Wybory sołeckie w Witowie i Dzianiszu

12 maja odbędą się wybory sołtysów i do rady sołeckiej w Dzianiszu i w Witowie.

W Dzianiszu kandydatami na sołtysa są Stanisława Klejka i Tadeusz Pitoń, natomiast w Witowie dotychczasowa sołtys Kazimiera Bzdyk, Tomasz Chrobak i Józef Płaza.

Do rady sołeckiej w Dzianiszu kandydatów jest siedmioro: Anna Bąk, Jan Bukowski, Wojciech Gruszka, Bronisława Kukulak, Tadeusz Mniszak, Janusz Piwowar i Stanisław Polak, a do rady w Witowie kandydują: Tomasz Chrobak, Kazimierz Długopolski, Wiesława Gacek, Maria Kois, Józef Płaza, Roman Ratułowski i Bernadetta Staszel-Pokusa.

Sołeckie komisje wyborcze mają swe siedziby w szkołach w Dzianiszu i w Witowie, a głos w wyborach można będzie oddać w godz. od 7.00 do 18.00.

Źródło: UG Kościelisko, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Johnny-San17:17, 10 maja 2019
Czyli w Witowie nie będą mieć sołtysa, a w Dzianiszu aż dwóch? ;)

No raczej nie... :o)
Moderator.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij