Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 8.316 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 6.66 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.05.2019, 12:05 | czytano: 11223

Wypadek flisacki na Dunajcu

Arch. Podhale24.pl

Na Przełomie Dunajca w rejonie Sromowiec Niżnych, flisak kierujący łodzią z turystami wpadł do wody. Wyłowiono go z rzeki po słowackiej stronie. Tamtejsze służby udzielają mu pomocy. Jest reanimowany.

Flisacy zgłosili służbom ratunkowym, że ich łódkę znosi silny nurt i nie mogą sobie poradzić. Okoliczności wypadku nie są dokładnie znane. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że turyści dobili na łodzi do brzegu po polskiej stronie. Nie wiadomo też, czy była to polska czy słowacka łódź. Na miejsce docierają polskie służby ratunkowe.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Janek15:20, 16 maja 2019
Współczuję z całego serca rodzinie i bliskim sp.Flisaka . Ale może ten nieszczęsny wypadek naleje przysłowiowego oleju do głowy i wreszcie ktoś pomyśli żeby na każdej tratwie było koło ratunkowe albo żeby flisacy pływali w kamizelkach tayunkowych ??? Nawet po to by mogli ratować turystów w razie kolizji lódki i wypadnięciu turystów do wody ?? Mogą przecież zakładać pianki pod swój strój regionalny dla bezpieczeństwa !!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij