Wtorek, 14 lipiec 2020, Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Zakopane i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clear
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 76
Clear
Wiatr: 1.332 km/h Wilgotność: 99
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
31.05.2019, 18:00 | czytano: 2432

Grupa Autoremo głównym sponsorem drugiej edycji Otylia Swim Tour w Nowym Targu (art. sponsorowany)

Już 2 czerwca na nowotarskim basenie czeka nas wyjątkowe spotkanie – młodzi pływacy, ich rodzice i trenerzy podhalańskich szkółek pływackich wezmą udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak. To drugie spotkanie z Mistrzynią. I po raz drugi głównym sponsorem warsztatów została Grupa Autoremo.

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział weźmie 90 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.

>>> Zobacz relację ze spotkania Otylia Swim Tour 2018


Pierwsze spotkanie podhalańskich pływaków z Mistrzynią odbyło się 7 października 2018 roku i okazało się wielkim sukcesem. Zapał organizatorów, a szczególnie trenera Mariusza Lacha ze szkółki pływackiej Delfin, świetnie przygotowane obiekty nowotarskiego MCSiRu i SP 11 oraz zaangażowanie sponsorów prywatnych sprawiło, że Stolica Podhala była „pewniakiem” podczas typowania miast, w których odbędzie się tegoroczna edycja warsztatów.Projekt Otylia Swim Tour, realizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak, współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Współorganizatorami zajęć w Nowym Targu są Urząd Miasta Nowy Targ i Szkółka Pływania Delfin, a ich gospodarzami Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu. Sponsorem głównym imprezy w Nowym Targu jest Grupa Autoremo, a wspierają ją także Medical Clinic Podhale i EcoFlores oraz jako partner Fundacja Santander Bank Polska.

najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij