Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Jabłonka i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
28.05.2019, 09:24 | czytano: 2940

Budowa posterunku policji prawdopodobnie ruszy na jesień

Władze Krościenka nad Dunajcem szukają projektanta do budowy nowego posterunku policji. Inwestycja prawdopodobnie ruszy na jesień.

Przypomnijmy, komisariat policji w Krościenku zostanie przeniesiony do Szczawnicy. Budowa nowego budynku już trwa, a jej zakończenie planowane jest na listopad tego roku. W Krościenku powstanie posterunek policji.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Krościenko nad Dunajcem wójt Jan Dyda poinformował o aktualnym stanie przygotowań do budowy nowego posterunku. – Jesteśmy na etapie wyłonienia projektanta i procedowania dokumentacji. Są telefony coraz częstsze, nie tylko z komendy powiatowej, ale również z Krakowa i z Warszawy. Myślę, że całą dokumentację wraz z przekazaniem działki jesteśmy w stanie za dwa miesiące zrealizować. Miejmy nadzieję, że ta budowa na jesień ruszy – poinformował wójt.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
Brawo DYDA20:58, 1 czerwca 2019
Krościenko dostało kasiorę na boisko sportowe, na remont drogi głownej od ronda w stronę nTargu Krościenko przejęło VELO DUNAJEC od Ochotnicy i nie będzie kładki do Królowa przez dunajec nic nie będzie Krościenko dostało też pół miliona na chodnik w Grywałdzie brawo wójcie Dyda tak się gospodarzy a wójt Ochotnicy to sobie wycieczki robi do Izraela i do Japonii tylko co na to mieszkańcy Ochotnicy???? wójt utrzymuje że nic się nie da zrobić bo nie wie jak się za te roboty zabrać
Słusznie MAVERICK w Ochotnice są tylko ankiety sondaże i koncepcje na które wydaje się kolosalne pieniądze gminne a one nikomu i niczemu nie służą acha ale te koncepcje wykonuje tyko jedna zaufana osoba wójta pan architekt Kowalski z Krakowa tak to już trwa 5 lat moze i coś w tym jest ze to cały czas ta sama zaufana osoba bez przetargów
Posterunek16:38, 1 czerwca 2019
Wójcie Ochotnicy to już zakrawa na gigantyczne twoje niedociągnięcia i lekceważenie gminy. Poprostu wojt taduś - NIC SIĘ NIE DA
Posterunek w Ochotnicy07:25, 30 maja 2019
Tadeusz Ochotnica też zasługuje na posterunek policji i co znowu pudło
Znowu nic sie nie da zrobić
strażak13:52, 28 maja 2019
W Szczawnicy jak już komisariat, to w miejscu starej remizy. Yen budynek "straszy" wyglądem, a właściciel nie ma ochoty na rozbiórkę.
maverick10:39, 28 maja 2019
@ mis:
No właśnie. Po kiego? - oto pytanie za milion dolarów.
mis10:15, 28 maja 2019
chore po kiego ...
maverick09:59, 28 maja 2019
Logika nakazywałaby zbudować posterunek w Szczawnicy (ze względu na oddalenie, Szczawnica ma kontakt ze światem tylko i wyłacznie przez Krościenko), natomiast komisariat powinien pozostać w centralnie położonym Krościenku - tyle logika.
Wójt Dyda miał dopilnować aby utrzymano komisariat w Krościenku - kolejny blamaż (powołanie przeciwnika likwidacji komisariatu na stanowisko wicewójta ma się nijak do działań w realu, których nie było). Następny blamaż to jest termin przeprowadzania remontów dróg w centrum Krościenka. Dobry wójt nie pozwoliłby na rozkopanie swojej miejscowości turystycznej akurat na samym początku sezonu letniego. Będą niewyobrażalne korki; jeżeli pamiętacie zeszły rok i jak ruch blokował się w Krościenku to jeszcze niczego nie widzieliscie. Teraz zobaczycie co będzie. A wójt Krościenka zadowolony, siedzi sobie w gabinecie i nic. To jest przykład na to że nie warto głosować na emeryta. Odwotna sytuacja ma miejsce w sąsiedniej Ochotnicy - tam wójt jest młody, otwarty, aktywny, myśli i działa, robi dla mieszkańców ankiety i sondaże w trudnych sprawach, czego nie da się powiedzieć o wójcie Krościenka.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij