Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clear
16°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 72
Clear
12°
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 80
Clouds
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.06.2019, 17:00 | czytano: 4863

37-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

25 gramów marihuany i blisko 55 gramów tzw. „kryształu” znaleźli policjanci w domu 37-letniego mieszkańca gminy Raba Wyżna.

We wtorek wieczorem policjanci z rabczańskiego komisariatu i nowotarskiej komendy zabezpieczyli kolejne narkotyki. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 37-letni mieszkaniec gminy Raba Wyżna, który w domu urządził sobie małą plantację marihuany. Proceder policjanci ujawnili podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny. Roślinki nie były jeszcze duże, gdyż jak twierdził 37-latek, dopiero niedawno zajął się uprawą konopi. Ponadto policjanci podczas przeszukania domu znaleźli jeszcze słoik, a w nim marihuanę i tzw. „kryształ”, woreczki z marihuaną, trzy wagi elektroniczne i dwa młynki do mielenia suszu. Łącznie zabezpieczono blisko 25 gramów marihuany i blisko 55 gramów tzw: „kryształu”.

37-latek został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania i uprawy ziela konopi, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był znany policjantom bo w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków.

Zdjęcia KPP Nowy Targ

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Marycha19:17, 7 czerwca 2019
Brawo.
Ale akcja.
To chyba policjanci z Miami albo Bad Boys :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij