Środa, 19 czerwiec 2019, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Zakopane i okolice
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clear
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.06.2019, 09:13 | czytano: 3381

Rusza budowa ronda. Kierowców czekają utrudnienia

Arch. Podhale24.pl

Urząd Miasta Zakopane poinformował, że w czerwcu rusza budowa ronda koło Imperialu. Roboty potrwają do października, a w czasie ich trwania przewidywane są utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Droga na Bystre, Droga do Olczę i Karłowicza.

Wykonawcą inwestycji jest Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Nowego Targu, a ksozt prac to 5,5 mln zł.

Ze względu na prowadzone prace wjazd na skrzyżowanie z ulicy Droga na Bystre i Droga na Antałówkę będzie utrudniony. W czasie prac mogą wystąpić okresowe wyłączenie ruchu samochodowego oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Aby uniknąć korków spowodowanych dużym natężeniem ruchu w południowej części miasta, kierowcom chcącym dojechać w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej i Morskiego Oka zaleca się korzystanie z objazdu przez Poronin.

Zalecany objazd w kierunku Cyrhli i Jaszczurówki:
- ul. Koziniec (obok stacji Shell)
- ul. Bulwary Słowackiego
- ul. Władysława Broniewskiego
- ul. Droga do Olczy
- ul. Oswalda Balzera

Komunikacja miejska będzie funkcjonować bez zmian. Organizacja ruchu dostosowywana będzie do postępu prac.

oprac. r/ UM Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
Mariusz10:16, 14 czerwca 2019
Nie lepiej było poczekać z inwestycją powiedzmy do września? Dlaczego w Polsce ludzie odpowiedzialni za takie coś nie wpadną na pomysł tak prosty. Albo remonty w porze nocnej. Na całym zachodzie Europy się da tylko nie u nas.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij