Wtorek, 16 lipiec 2019, Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Nowy Targ i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 54
Clouds
16°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 54
Clouds
17°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 54
Clouds
16°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
17°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 54
Clouds
14°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 54
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.06.2019, 14:21 | czytano: 2678

"Lato z radiem" w Zakopanem

Fot. UM Zakopane

Jeden z czterech koncertów tegorocznej edycji "Lata z radiem" odbędzie się w Zakopanem. Przez dwa dni, 28 i 29 czerwca, mieszkańców i turystów czekają liczne koncerty.

Podczas pierwszego koncertu, w piątek, w Zakopanem wystąpią: Włodek Pawlik Trio, Kapela ze Wsi Warszawa, Warszawskie Combo Taneczne. W sobotę, 30 czerwca, zagrają natomiast: Hanka Rybka, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy; Sławek Uniatowski, Krzysztof Zalewski i Kayah. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

W siedzibie Polskiego Radia w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowana została tegoroczna edycja Lata z Radiem. Wzięła w niej udział delegacja Zakopanego z wiceburmistrz Agnieszką Nowak-Gąsienicą na czele.

Obok Zakopanego, "Lato z radiem" zagra jeszcze w Pucku, Stalowej Woli i Krakowie.

oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij