Wtorek, 15 październik 2019, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Szczawnica i okolice
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
19.06.2019, 18:33 | czytano: 2919

Rusza budowa Domu Solanki

Będzie to kolejna atrakcja w rabczańskim Parku Zdrojowym.

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju wyłonił w przetargu firmę, która zajmie się realizacją inwestycji. Firma PROFES z Rabki-Zdroju zgodziła się to zrobić za ponad 1,2 mln zł.

Inwestycja będzie polegać na przebudowie istniejącego budynku Lubogoszcz w Parku Zdrojowym na Dom Solanki. Projekt zakłada przebudowę i zmianę funkcji użytkowej istniejącego budynku socjalno-gospodarczego. Inwestycja obejmuje przebudowę budynku i jego instalacji, budowę pergoli, montaż dwóch tężni zewnętrznych oraz wymianę i budowę placu oraz dojść z kostki betonowej.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
ol10:53, 25 czerwca 2019
Panie Burmistrz,da Pan jeszcze coś zrobic w tej Rabce z zerowym kontem?Chyba Pan nie dokłada z własnej kieszeni......
Miejscowy16:02, 22 czerwca 2019
Rabka Zdrój jest pięknym miejscem poprzednia Burmistrz zrobiła wiele dla tego miasta i są efekty masa turystów jest gdzie wyjść mam nadzieje że obecna władza będzie to dalej kontynuować bo jest w tym mieście jest potencjał
Góra22:15, 21 czerwca 2019
Nie zgadzam się!
Wcale nie wyszło na dobre. Trawniki zapuszczone, nic ciekawego się nie dzieje, żadnej ścieżki rowerowej, rozbabrana budowa bulwarów nad Poniczanką, obskurne szalety w parku. A gdzie dawno obiecane solary, ciepłe baseny? To jest niewykorzystany potencjał Rabki. A pisał nowy burmistrz o sobie na wyborczych plakatach że on jest potencjałem dla Rabki. A skąd ta wiceburmistrz się wzięła, oto jest pytanie?
avivat20:26, 19 czerwca 2019
Zaczynam coraz bardziej zazdrościć Rabce! Zmiana Burmistrza wyszła tylko miastu na dobre, co jest widoczne gołym okiem! Brawo! W NT niestety stagnacja.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij