Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
30.06.2019, 11:12 | czytano: 2783

Od 2 lipca zamknięte będzie skrzyżowanie na Bystrem

zdj. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Urząd Miasta informuje, że od 2 lipca do końca sierpnia br. wjazd na skrzyżowanie na Bystrem przy budynku Imperial z ulic Droga na Bystre i Droga na Antałówkę będzie zamknięty. Utrudnienia związane z budową ronda potrwają do października 2019r.

Przebudowę skrzyżowania ul. Droga na Bystre - Droga do Olczy – Karłowicza prowadzi firma Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Nowego Targu. Inwestycja ma za zadanie poprawę bezpieczeństwa w ruchu pieszym i samochodowym oraz płynności ruchu. Prócz ronda, przebudowana zostanie też infrastruktura podziemna.

Wartość robót budowlanych przekracza 5,5 mln zł brutto. "Na ich wykonanie uzyskano dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 50%. Termin rozpoczęcia oraz zakończenia prac ściśle związany jest z procedurą otrzymania oraz rozliczenia dofinansowania" - przypomina Urząd Miasta i zaleca objazdy:

"Aby uniknąć korków spowodowanych dużym natężeniem ruchu w południowej części miasta, kierowcom chcącym dojechać w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej i Morskiego Oka zalecamy korzystanie z objazdu przez Poronin. Zalecany objazd w kierunku Cyrhli i Jaszczurówki: ul. Koziniec (obok stacji Shell), ul. Bulwary Słowackiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Droga do Olczy i ul. Oswalda Balzera. Komunikacja miejska będzie funkcjonować bez zmian, a organizacja ruchu dostosowywana będzie do postępu prac."

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
Andrzej23:22, 30 czerwca 2019
powinni zacząć od początku maja i na 3 zmiany. Już byłoby skończone . Przy wjeździe do Zakopanego mały mostek też niedawno zaczęli remontować.I oczywiście też na 1 zmianę. Precz z takimi remontami
Obiektywny17:36, 30 czerwca 2019
Trzeba mieć nie po kolei aby na całe wakacje zamknąć to skrzyżowanie.
maciek o.12:17, 30 czerwca 2019
...."nobel" się należy za zaplanowanie prac dokładnie na początek wakacji......ale po namyśle uważam ,że "nobel" to zdecydowanie za skromna nagroda
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij