Środa, 23 październik 2019, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii
Czarny Dunajec i okolice
Clear
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
08.07.2019, 14:24 | czytano: 5283

Gazyfikacja idzie pełną parą

Fot. UMiG Szczawnica

Na terenie Szczawnicy trwają prace związane z gazyfikacją. Są wykonywane równolegle na różnych ulicach.

Jak informuje Urząd Miasta i Gminy w Szczawnicy, taka organizacja robót pozwoliła na wykonanie instalacji gazowej w ul. Św. Krzyża – odcinek górny, os. XX- lecia, os. Połoniny, al. I Maja nad Papiernikiem, alejka w Parku Dolnym, Droga Powiatowa ul. Główna od "Piasków" obecnie powyżej skrzyżowania z ul. Widok, Droga Powiatowa ul. Główna od Alei Parkowej w stronę Piasków do połączenia (obecnie rejon skrzyżowania z ul. Pod Sadami.

Miejsca w których planuje się rozpoczęcie robót w miesiącu lipcu lub które już trwają: ul. Staszowa od nr 14c do ul. Sopotnickiej oraz ul. Sopotnicka (nawierzchnia asfaltowa) – od góry, al. I Maja w stronę Dworku Gościnnego.

- Prace związane z gazyfikacja Szczawnicy z pewnością stanowią utrudnienie w życiu codziennym lecz przy cierpliwość i wyrozumiałość mieszkańców z pewnością pozwolą nam w przyszłości funkcjonować na co dzień w sposób bardziej ekologiczny a co się z tym bezpośrednio korzystać ze znacznie czystszego powietrza - informuje szczawnicki urząd.

oprac. r/ UMiG Szczawnica
najnowsze informacje
komentarze
radny23:12, 8 lipca 2019
propaganda sukcesu , gaz dopiero w ODESSIE w SZCXAWNICY 3000 r jak bubu skonczy kadencje , jak tam zatrzymania mafi pzd bo cisza czy kaucje podwajaja
kibic17:27, 8 lipca 2019
Brawo! Rabko bierz przykład bo tez jesteś uzdrowiskiem (jeszcze).
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij