Poniedziałek, 26 sierpień 2019, Imieniny: Marii, Natalii, Sandry
Szczawnica i okolice
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 64
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 64
Clouds
26°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 64
Clear
26°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 69
Clouds
26°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 64
Clouds
25°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
16.07.2019, 12:49 | czytano: 936

Mają być mniejsze kolejki do wydziału komunikacji w tatrzańskim starostwie

Od kilku dni w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem działa tzw. "e-kolejka". Na najważniejszą e-usługę, czyli rezerwację miejsce w kolejce przez internet, jeszcze musimy poczekać.

- System ten ma na celu usprawnienie pracy wydziału i skrócenie czasu oczekiwania klientów na obsługę. System zapewnia rezerwację miejsca w kolejce do wybranej usługi i kierowanie do właściwych stanowisk z zachowaniem pobranego numeru kolejkowego jak również da możliwość rezerwacji miejsca w kolejce poprzez internet. Usługa rezerwacji poprzez internet zostanie wkrótce uruchomiona - informuje Starostwo Tatrzańskie.

Zasada działania systemu jest prosta. Rejestracja w kolejce odbywa się poprzez automat biletowy. Klient wybiera na ekranie właściwą usługę (np. prawo jazdy) i drukuje bilet. Na każdym bilecie znajdują się: numer biletu (numer rejestracji w systemie, zapisany w pamięci), data i godzina wydania, nazwa operacji (symbol literowy usługi), wykaz stanowisk przypisanych do operacji i liczba oczekujących na wezwanie. Biletomat umożliwia także wydrukowanie biletu zarezerwowanego przez Internet. Wzywane numery są wymieniane głosowo, prezentowane na monitorze głównym w korytarzu urzędu, a także na wyświetlaczach matrycowych, znajdujących się nad drzwiami pokoju do którego jest wzywany klient.

- W początkowym okresie system kolejkowy będzie nowością dla klientów, dlatego pracownicy starostwa będą udzielać niezbędnych informacji i służyć pomocą przy obsłudze system - przekonują urzędnicy starostwa.

oprac. r/ źródło: Starostwo Powiatowe w Zakopanem
najnowsze informacje
komentarze
Brak nadzoru19:08, 16 lipca 2019
Gdyby tak jeszcze busy nie tankowały paliwa pomiędzy przystankami z ludźmi w środku niezgodnie z rozkładem i koncesją.
oli12:59, 16 lipca 2019
Też mi odkrycie,prawie w każdym bez mała Starostwie jest e-kolejka,nawet w mniejszych.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij