Czwartek, 20 luty 2020, Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira
Jabłonka i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
02.08.2019, 17:25 | czytano: 4893

Problem na Gubałówce nie zniknął (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Wydawać by się mogło, że po wprowadzeniu poprawki na mapach Google, o które wystąpili zakopiańscy urzędnicy, problem przejazdów samochodów przez zamkniętą dla ruchu ul. Stanisława Zubka powinien zniknąć. Nic bardziej mylnego.

Patrol Straży Gminnej z Kościeliska na wjeździe na Gubałówkę od strony Salamandry skontrolował dziś i zawrócił w przeciągu pół godziny kilkadziesiąt samochodów, które mimo znaku zakaz ruchu próbowały przejechać ulicą Stanisława Zubka.

Kuriozalnym jest fakt, że połowa kierujących autami to mieszkańcy powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego, którzy bez próbują sobie skracać drogę przepychając się samochodami pomiędzy spacerującymi ludźmi.

W wielu przypadkach kierowcy nie stosując się również do znaku "strefa zamieszkania". Pojazdy w tej strefie nie mogą przekraczać prędkości 20 km/h. Jednak tam, gdzie w danym momencie nie ma turystów, kierowcy potrafią nawet trzykrotnie przekraczać dopuszczalną prędkość.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
obserwator17:48, 3 sierpnia 2019
A co się tak upierają i są tacy upierdliwi , by tą drogą nie jeździć ? Co to komuś tak wadzi i angażuje tyle ludzi , policji i straży? tamci zamiast strzec porządku i łapać chuliganów i złodziei , zajmują się nieistotnymi pierdołami . Gdzie tu logika , gdzie tu sens . Debilizm totalny . Kiedy będzie normalnie , a droga będzie służyła samochodom i ludziom ? Puk , puk , puk w głupie puste głowy .
kierowca15:47, 3 sierpnia 2019
Jak w ciągu dnia panuje totalny bałagan prowadzony przez handlujących, oraz furmanów ze swoim taborem, gra w trzy kubki, wtedy nie ma żadnej straży gminnej ale straszyć kierowców mandatami to są pierwsi zresztą tylko do tego się nadają.
xxx22:35, 2 sierpnia 2019
Kazdemu po 100 mandatu i maja dziennie kilka tysiecy
pietrek18:03, 2 sierpnia 2019
A dlaczego na zdjęciu nr 6 twarz strażnika jest zamazana ?. Przecież to funkcjonariusz publiczny w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij