Wtorek, 10 grudzień 2019, Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 91
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Zła
14.08.2019, 17:55 | czytano: 7118

Dwa wypadki - w Jurgowie i Bukowinie Tatrzańskiej

Fot. OSP Bukowina Tatrzańska / Facebook

Pracowity dzień strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowinie Tatrzańskiej. Najpierw udali się do Jurgowa, gdzie samochód wypadł z drogi krajowej i wpadł do potoku. Kierowca oraz pasażerka nie odnieśli obrażeń.

Chwilę po powrocie do remizy przyszło kolejne wezwanie - tym razem czołowe zderzenie na drodze prowadzącej przez Bukowinę Tatrzańską w stronę dolnego ronda.Źródło: OSP Bukowina Tatrzańska, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Dujacon13:48, 15 sierpnia 2019
Wypadki sie dzieją bo drogi w oakanym stanie. Zobaczcie co sie dzieje w dunajcu koło cmentarza wycinają już 2 miesiące łatki posypują żwirkiem i zas dalej , robota idzie im jak w latach 70 -tych kiedy sprzetu nie było , dziś takie łatki powinny być zrobione w tydzien a z drugiej strony po co te łatki jak można wykopać utwardzić i zalać całą nową droge .
Aha , nie można bo wójt nie ma na to kasy bo :
ZAPOWIADA INWESTYCJE NA SKOCZNI NARCIARSKIEJ
Wstyd :(
Zasmucona Agata13:44, 15 sierpnia 2019
Patka - przy kazdej okazji trzeba przypominać o nieudolnosciach Panów Drogowców . To co wyrabiają w Dunajcu kolo cmentarza to już przechodzi ludzkie pojecie . 2 miesiące łatają 400 metrów drogi .
Radek motocyklista z 28 letnim stażem13:41, 15 sierpnia 2019
Polonezy i w nich 50 koni Polakom wystarczyły , teraz taki jeden z drugi wsiądzie do auta co ma 100 koni i nie umie bydlaka opanwać na drodze .
Patka00:31, 15 sierpnia 2019
Andrzej
Zażalenia proszę kierować do zarządu dróg w Nowym Targu lub Krk
Komentarz trochę taki nie do wypadków
Andrzej20:44, 14 sierpnia 2019
Kończą się wakacje a przejścia dla pieszych w Białce T. jeszcze niepomalowane!!!!!!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij