Środa, 19 luty 2020, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
10°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
18.08.2019, 12:01 | czytano: 3688

Ostatni dzień Jarmarku Podhalańskiego

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Trzydniowa impreza dobiega końca. Niedziela w ramach XI edycji Jarmarku Podhalańskiego to przede wszystkim zabawy dla dzieci, występy zespołów, zajęcia edukacyjne oraz zawody i pokazy sprawnościowe.

Od południa do godziny 18.00 w Parku Miejskim rozgrywane będą zawody deskorolkowe. Tam także zaplanowano pokazy w wykonaniu policjantów.

W Strefie Rodzinnej na Placu Słowackiego od godz. 14.00 do 19.00 prowadzone będą warsztaty rodzinne "Barwy Lata", "Mini mini Jarmark", program edukacyjno-artystyczny "Kamishibai Wędrowni Opowiadacze". Ustawiona została ścianka wspinaczkowa oraz wybieg dla zwierząt - Mini Zoo.

Po południu wystąpi chór Uniwersytety Trzeciego Wieku, a od godziny 16.00 - koncerty. Wystąpią dziś: Kapitał, Bosski Roman, Clödie oraz Sygitowicz, Urny, Stępień w programie STOP Hejt /STOP Dopalaczom

s/
najnowsze informacje
komentarze
Buli09:22, 19 sierpnia 2019
Bartek bo jak się władza słania się na nogach pod sceną To i całe miasto się bawi na całego.
jeden gołąb22:31, 18 sierpnia 2019
A gdzie był ten pokaz Policji bo jakoś nie zauważyłem.
Sławcio20:43, 18 sierpnia 2019
Mini zoo...na prawdę mini. dwie owce, jedna koza, 2 kury duże i 4 małe, i jeden gołąb. No jeszcze można zaliczyć koniki miniaturki - 2 lub 3. Szału nie było. A poza tym zgadzam się z Bartkiem w kwestii - "bałaganu". Chyba rynek to nie jest dobre miejsce na takie impry..Współczucia dla mieszkańców, bo mnie by chyba trafiło.
Saba20:34, 18 sierpnia 2019
Policja woli ustępować w swoim biurowcu. Byłam wczoraj na koncertach i to co małolaty wyróżniały pod Ratuszem było straszne. Osoby poniżej 18 roku życia pijane być moze, zaćpane.. Policji oczywiście brak. Wyjezdzalam autem w kierunku Waksmundu myślałam że tam ich spotkam, oczywiście brak. Radiowóz jechał przed nami do komendy...
janmar14:14, 18 sierpnia 2019
Jak to? Policja nie robi tego co robiła za nich od lat straż? No kto by się spodziewał? Kiedy wywozili z rynku leżących już nad ranem uczestników balangi, pisano że : "tylko stoją i nic nie robią". No to teraz już nawet nikt nie stoi. Wolność.
Bartek13:14, 18 sierpnia 2019
Nawet dla osoby o innych gustach muzycznych, naprawdę fajne zespoły, dobra zabawa i rozrywka. Takie imprezy przydałyby się częściej, szczególnie w lecie. Ale błagam, przenieście to na lotnisko. Na Rynku wielka scena, mały plac, częściowo zajęty przez budki handlujących, parasole i gastronomię, setki ludzi stłoczonych jak śledzie przed sceną w wygrodzonych ciasnych sektorach, akustyka fatalna, miejsca siedzące okupowane już od popołudnia. A na lotnisku dźwięk się nie odbija od ścian, miejsca dużo, kocyk na trawkę i byłoby super. Jedno mnie zdziwiło. Żeby nie było patroli policji na ulicach otaczających Rynek, kiedy wiadomo że jest impreza w mieście, żeby nikt nie kontrolował trzeźwości kierowców, spożycia alkoholu poza miejscem imprezy, ostentacyjnego oddawania moczu przez nieskrępowanych obszczymurków, śmiecenia, wrzasków i dzikiej bieganiny pijanej szczylerii o 1 w nocy, parkowania gdzie i jak kto chce, wałów - co ławka to inna impreza - takie bezprawie to chyba tylko w Nowym Targu!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij