Piątek, 24 styczeń 2020, Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Zakopane i okolice
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clouds
-1°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 86
Clear
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-3°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dostateczna
20.08.2019, 10:25 | czytano: 4319

Internetowa rezerwacja wizyt w wydziale komunikacji tatrzańskiego starostwa

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem, uruchomiono internetowy system rezerwacji wizyt. System pozwala na bieżący podgląd statusu kolejek na stronie internetowej urzędu oraz wysyła powiadamiania sms o zbliżającym się terminie wizyty.

System rezerwacji oraz podgląd kolejek jest dostępny na stronie Starostwa Powiatowego w Zakopanem www.powiat.tatry.pl pod ikonką Rezerwacja online oraz Status kolejek online, a także pod bezpośrednim linkiem do strony systemu rezerwacja.tatry.pl/kt

Chcąc skorzystać z rezerwacji należy wejść na stronę www.powiat.tatry.pl wybrać ikonę rezerwacja online lub wejść na stronę rezerwacja.tatry.pl/kt , a następnie wskazać rodzaj czynności i wybrać miesiąc, dzień i godzinę wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "umów wizytę" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji wraz z kodem, który należy zachować. W trakcie rezerwacji wizyty należy podać numer telefonu komórkowego i adres email. Są to dane, które ułatwią kontakt pracowników Urzędu z Interesantem oraz umożliwią wysłanie powiadomienia z systemu o zbliżającym się terminie rezerwacji wizyty. Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy. Osoba rezerwująca wizytę zobowiązana jest do przybycia do Urzędu co najmniej 5 minut przed planowaną godziną rezerwacji, wybrania opcji Potwierdzenie wizyty umówionej na monitorze dotykowym automatu biletowego znajdującego się w holu Urzędu przed Wydziałem Komunikacji i Transportu, wpisania kodu otrzymanego przy potwierdzeniu rezerwacji oraz pobrania biletu. Brak potwierdzenia przybycia do urzędu poprzez pobranie biletu przed zaplanowaną godziną powoduje przesunięcie zaplanowanej godziny lub jej anulowanie.

Wybierając ikonę Status kolejek online na stronie www.powiat.tatry.pl lub Podgląd kolejek na stronie rezerwacja.tatry.pl/kt można zweryfikować w bieżącym momencie aktualny obsługiwany numer biletu oraz liczbę oczekujących osób (biletów) w konkretnej kolejce spraw.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Casanova02:08, 21 sierpnia 2019
Realista dobrze gada , w nowym targu działa Klip co trzymie nad tym łape kontroluje żeby ktoś czasem sie nie umówił elektronicznie .
Radek22:46, 20 sierpnia 2019
bardzo sie cieszę wkoncu bede mógł sie umówić z Kingą na rejestracje
realista22:15, 20 sierpnia 2019
Taaa bedzie dzialalo jak starostwie nowotarski. Jakikolwiek chce sie termin wybrac, nie mozna nic.
skeptic18:37, 20 sierpnia 2019
No i wreszcie coś drgnęło w tym kierunku. Zobaczymy jak to będzie działało. Pozytywne doświadczenia w działaniu tego systemu mogą okazać się pomocne w tworzeniu systemu instruowania radnych przez mieszkańców jak mają głosować w istotnych głosowaniach na sesjach (skończą się wtedy wreszcie te wszystkie lobbingi, ucierania, układanie się i targi polityczne radnych poza plecami swoich wyborców).
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij