Wtorek, 18 luty 2020, Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 92
Clouds
10°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 61
Clouds
10°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 61
Clouds
10°
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
20.08.2019, 11:03 | czytano: 5890

Bustryk: nocny telefon od nożownika

"Chcę zgłosić zagrożenie życia, ktoś gonił z nożem”- takie zgłoszenie telefonicznie odebrał dzisiaj w nocy około 1:40 dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego od nieznajomego rozmówcy, który szybko się rozłączył.

Z krótkiej rozmowy wynikało, że do zdarzenia doszło w rejonie remizy OSP Bustryk w gminie Poronin. Policyjne patrole, który wysłano na miejsce, zastały tam pijanego 30-latka. Mieszkaniec Bustryku podawał policjantom nieprawdziwe dane osobowe, a później wulgarnie i agresywnie atakował interweniujących funkcjonariuszy. - Żartowniś faktycznie miał przy sobie nóż, który odebrali mu policjanci. Z uwagi na jego agresywne zachowanie i grożące mu konsekwencje trafił do policyjnego aresztu, gdzie do chwili obecnej trzeźwieje - mówi asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie ma ponad dwa promile alkoholu. Teraz jego zachowanie oceni sąd. Za bezpodstawne wezwanie służb ratowniczych kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności i grzywnę do 1500 zł.

oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
smartfon00:23, 21 sierpnia 2019
@Basia .Bustryk na Orawie?.Ej babo na Helu jest.(ciut znajomości geografii)
Basia21:32, 20 sierpnia 2019
Orawa - Wiadomo
Skrzypek13:32, 20 sierpnia 2019
o kurde... Oni czekaja chyba dopiero na ofiary, zeby goscia przymknąć na otrzezwienie umyslu na pare lat. Niebezpieczny typ
Autor11:36, 20 sierpnia 2019
Dlaczego bezpodstawne? Pijana i agresywna osoba z nożem to bardzo poważne zagrożenie.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij