Niedziela, 26 styczeń 2020, Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 99
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 77
Clouds
-0°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
23.08.2019, 17:33 | czytano: 6285

Żałoba na Podtatrzu. Opuszczone flagi, odwołane imprezy

Zakopane i gminy powiatu tatrzańskiego ogłosiły żałobę w związku z tragiczną burzą w Tatrach, podczas której w rejonie Giewontu zginęły cztery osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Odwołane zostały zaplanowane imprezy i wydarzenia.

O ogłoszeniu żałoby poinformowano na stronach internetowych urzędów w Zakopanem, Kościelisku, Poroninie, Białym Dunajcu i Bukowinie Tatrzańskiej.

Na znak żałoby wójt Bukowiny Tatrzańskiej Andrzej Pietrzyk zarządził umieszczenie flagi przepasanej kirem przed budynkiem urzędu oraz odwołał wszystkie imprezy o charakterze rozrywkowym, których organizatorem jest Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska. Taką samą decyzję podjęli wójt Białego Dunajca Andrzej Nowak i gminy Poronin Anita Żegleń. Wszystkie imprezy o charakterze kulturalno-rozrywkowym, zaplanowane na weekend, odwołał również Urząd Gminy w Kościelisku.

r/
najnowsze informacje
komentarze
wiem08:33, 25 sierpnia 2019
tak na marginesie to na PODHALU JEAT ŻAŁOBA A PODTATRZE TO TROCHE INNY REDION
ruthe09:31, 24 sierpnia 2019
Śpiewająca publicznie dziunia ubrana niczym prostytutka z czarnymi ustami, cyckami na wierzchu a pomiędzy nimi...krzyżyk... i wy którzy bijecie jej brawo a zaszczytem dla was jest focia u jej boku....:/ Czyniący znak krzyża na czole katolik - egoista, który nie szanuje innych, uważa się za lepszego, gardzi mniejszymi i wykorzystuje ich w każdej sytuacji byle tylko jemu było lepiej...:/ Gdzie wasz duch...gdzie wasze wartości...gdzie wasze człowieczeństwo...? Może uznacie mój wpis za bzdurny, ale ja bardzo często będąc wśród ludzi, coraz rzadziej dostrzegam Człowieka :/ Może czas się opamiętać i żyć jak Bóg przykazał, nie dla poklasku czy korzyści, ale dla lepszego jutra
Tx08:44, 24 sierpnia 2019
Do Kir Haa RP przepiękny wiersz i cała prawda.
...00:45, 24 sierpnia 2019
Turysta,bo wiesz..na Giewoncie to w ogóle jest lądowisko dla 5 śmigłowców i to wojskowych...mogliby naraz tam wylecieć... ty w ogóle myślisz czy masz przeciąg między uszami?
KIR HAA RP23:32, 23 sierpnia 2019
Ej Me Tatry ! Wyście z gumy ?
Że deptają po Was TŁUMY ?
Tych turystów trudno zliczyć
Każdy pragnie "COŚ" zaliczyć
Mają przy tym wiarę w cuda
Co tam burza -Mnie się UDA
Co tam burza -błyskawice
Mnie się uda !!!!!!!!
-na TOPR liczę
NIE KOCHANI !!
NIE RODACY !!
BYLI TUTAJ
JUŻ NIE TACY
To natura ---
To przyroda
Kto z nią walczy
--WALKI SZKODA
Prawda teraz tu jest taka
Nie ochroni się Polaka \\
Tatry nie są jak z prospektu
W Górach trzeba nam respektu
Bo natura jest zdradliwa TAK TO -+
W GÓRACH CZĘSTO BYWA
CHOĆBYŚ NIE CHCIAŁ
BOŚ NIE SKORY
Życie uczy nas
POKORY !!!!!!!!!
PROSZĘ SŁUCHAJ
SYNOPTYKA JAK
SIĘ BURZY -Z
GÓR UMYKAJ
Do A co*23:26, 23 sierpnia 2019
Dlaczego jesteś takim człowiekiem? Nikt nie mówi o zamykaniu knajp, ale jakiś szacunek zmarłym się należy. I chociaż w taki sposób mozna to zrobić. To bardzo miłe ze strony powiatu że tak się zachowali, nie musieli, ale chcieli, mają na tyle godności i współczucia dla innych. Nie są obojętni na to co się stało. W każdym zakątku polski jeżeli się dzieje jakąś wiksza tragedia tak robią więc w czym problem? W tym że ktoś nie zaleje r... a pod gołym niebem? Że nie zrobi jakiejś wiochy? Podejzewam że ty przy jakiejś żałobie nawet kogoś z rodziny pójdziesz na impreze i się będziesz dobrze bawić. Nie dowiary że na świecie można spotkać takich pustych, bezdusznych, i egoistycznych ludzi
Wyborca23:06, 23 sierpnia 2019
Też jestem za tym , żeby nie przesadzać z tym odwoływaniem imprez często zaplanowanych nawet rok wcześniej. Przecież takie jest życie, że nieraz w dzień idzie się na pogrzeb znajomego człowieka , a wieczór idzie się na imieniny innego znajomego. Jedni ludzie umierają, a drudzy się dopiero rodzą. Ci co żyją niech maja prawo cieszyć się życiem ! Oczywiście pomódlmy się za zmarłych. Uczcijmy "minutą ciszy". Oczywiście, należy się szacunek. Ale resztę cieszmy się radością życia.
PEDAŁ20:44, 23 sierpnia 2019
ZA TĄ CAŁĄ AKCJĘ...

Proszę unikać pisania wielkimi literami. Moderator.
Co to takiego20:35, 23 sierpnia 2019
Jest zatem czas, by zastanowić się nad życiem.
A co20:10, 23 sierpnia 2019
Do zz
Zamknąć wszystkie knajpy w Zakopanym w szczególności na Krupówkach koniec wakacji ,urlopów bo żałoba
Najlepiej spędzić czas w kościele i dziękować Bogu za wszystko nawet za to jak kończy ludzkie życie
Turysta19:07, 23 sierpnia 2019
Ciekawe gdzie są siły powietrzne i nasze mi 8 i 24 przecież Kraków jest tak niedaleko ,wiecznie tylko strażacy , za komuny wojsko było zaraz po nich, dlaczego tylko jeden biedny Sokół stacjonuje w Zakopanem , jakoś elita ma ich pod dostatkiem i jeszcze muszą mieć zapasowy
zz18:11, 23 sierpnia 2019
do A Co: zrób sobie prywatną domówę, pij i tańcz... :(
A Co17:40, 23 sierpnia 2019
Na polskich drogach dziennie ginie około jedenaście osób .
Żałoba niech w takim razie trwa przez 365 dni w roku
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij