Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Mist
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
04.09.2019, 14:45 | czytano: 2803

11 września nowotarżanie rozpoczną głosowanie na 16 projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego

NOWY TARG. Zakończyła się weryfikacja projektów w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego. Zgłoszono 18 zadań. Po ich ocenie formalnej i merytorycznej, do głosowania zostało dopuszczonych 16 projektów, a 2 zadania zostały odrzucone, gdyż nie spełniły wymogów regulaminu.

Wśród projektów dopuszczonych do głosowania znalazły się m.in.: Nowotarski festyn na osiedlu Niwa, Piracki Plac Zabaw- doposażenie Nowotarskiej Strefy Relaksu, wprowadzenie systemu rowerów miejskich czy VII Minifestiwal Pieśni Żeglarskiej w Nowym Targu. Ze wszystkimi projektami można zapoznać się TUTAJ.

Głosowanie na projekty rozpocznie się 11 września i potrwa do 1 października tego roku. Karty do głosowania zostaną udostępnione w powyższym terminie na stronie internetowej miasta, na stronie budżetu obywatelskiego oraz we wskazanych punktach.

Źródło: UM Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Jańcio21:35, 4 września 2019
Ciekawe co Joanna Tasiemka sobie tym razem wybierze.
Obiektywny15:30, 4 września 2019
Gdzie hala gimnastyczna na boisku przy szkole nr 2 gdzie rozbudowa parku ćwiczeń przy Wojska Polskiego. Jeszcze jednych nie zrobiono a już chcą aby na inne wirtualne projekty głosować. CBA jest temat do zrobienia
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij