#StartUP Małopolska - trwa nabór do kolejnej edycji programu akceleracyjnego! (art. sponsorowany) - podhale24.pl
Czwartek, 28 marca
Imieniny: Anieli, Renaty, Kastora
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
Wiatr: 7.776 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 4.932 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
12°
Wiatr: 10.44 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
Wiatr: 11.988 km/h Wilgotność: 81 %
Jakość powietrza
8 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
16 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
13.09.2019, 08:00 | czytano: 1747

#StartUP Małopolska - trwa nabór do kolejnej edycji programu akceleracyjnego! (art. sponsorowany)

Trwa nabór do5. edycji programu rozwojowego dla firm #StartUP Małopolska. Jeśli poszukujesz wsparcia, by rozwijać swój biznes, wypełnij formularz na stronie internetowej www.startup.malopolska.pl i zgłoś się już dziś!Rekrutacja trwa do 29 września.

Program #StartUP Małopolska adresowany jest do firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, prowadzą działalność nie dłużej niż 24 miesiące i mają siedzibę w Małopolsce. Inicjatywa polega na wsparciu szkoleniowym i mentorskim dla przedsiębiorstw o dużym potencjale, zmotywowanych, aby się rozwijać.

Co ważne, udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

– Program ma za zadanie wyposażyć przedsiębiorców, którzy są na początku swojej drogi biznesowej, w wiedzę i kompetencje umożliwiające szybszy rozwój ich firm. Co więcej, ma także dostarczyć inspiracji i motywacji do dalszego działania – mówi marszałek Małopolski Witold Kozłowski.


Wiedza, która sprawdza się w działaniu

Pierwszy etap programu to zapoznanie się z konkretnymi potrzebami młodych przedsiębiorców, ustalenie odpowiedniego dla nich planu szkoleń. Etap ten obejmuje dwudniowe warsztaty wstępne, podczas których eksperci pomogą określić kierunki rozwoju firmy. Doświadczenia poprzednich edycji pokazują, że młode firmy przede wszystkim potrzebują wiedzy, jak skutecznie prowadzić działania marketingowe i sprzedażowe, a także jak odpowiednio zaprezentować firmę przed potencjalnym inwestorem i klientami. Warsztaty szkoleniowe odbywają się przez następne 6 dni i obejmują ponad 50 godzin pracy z trenerami.

Każdy uczestnik programu wybiera również swoich mentorów - biznesowych profesjonalistów. Program mentoringu, na który przeznaczono 10 godzin dla każdej z firm, ma umożliwić dokładne omówienie konkretnych strategii i problemów, z którymi zmierzą się młodzi przedsiębiorcy.

Całość działań szkoleniowo-mentorskich uzupełnia możliwość udziału firm w największych branżowych i startupowych wydarzeniach organizowanych w Polsce. W poprzednich edycjach programu przedsiębiorcy uczestniczyli m.in. w InfoShare, I love marketing czy I love commerce.




Zysk już na starcie

Uczestnik programu zyska wiedzę i kompetencje, które będą przydatne na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa. Pozna on również techniki budowania marki, prezentacji firmy, pozyskiwania inwestorów i klientów, promocji i skutecznej sprzedaży produktu.

– #StartUP Małopolska to nie tylko dostęp do wiedzy, ale też spotkania z ciekawymi ludźmi – mówi Jakub Grabowski, prezes małopolskiej firmy Saccito, działającej w Olkuszu. – Wykorzystałem w stu procentach czas przeznaczony na spotkania z mentorami.Poznałem tajniki skutecznego marketingu, co jest jedną z ważniejszych umiejętności, przydatną w rozwoju mojej firmy – dodaje Jakub Grabowski, uczestnik poprzedniej edycji programu akceleracyjnego.

Korzyści z udziału w programie docenili również współzałożyciele krakowskiej firmy myREST – Alina Usyk i Volodymyr Turchak. - Program otworzył nowe możliwości rozwoju naszej firmy. Pozyskaliśmy wiedzę na temat narzędzi biznesowych, które tworzą markę produktu w oparciu o jasne i sprawdzone zasady. To ciekawa przygoda i pouczające doświadczenie – mówią przedstawiciele myREST.


Niezbędne wsparcie dla młodych innowacyjnych

Małopolska jest regionem o dużym potencjale dla rozwoju przedsiębiorczości. W województwie działa około 400 tys. podmiotów gospodarczych, a ich liczba od kilku lat wzrasta.Najwięcej firm zarejestrowanych jest w Krakowie, który – jako stolica województwa – wciąż pozostaje najatrakcyjniejszym miejscem do prowadzenia działalności. Wzrostowy trend w zakresie liczby firm widoczny jest w całym województwie, ale to właśnie powiat tatrzański znajduje się tuż za Krakowem jeśli chodzi o wskaźnik przedsiębiorczości mierzony liczbą podmiotów na 1000 mieszkańców (w powiecie tatrzańskim wynosi on 158, w Krakowie – 183).

W Małopolsce nie brakuje też ludzi z pomysłami na własny, dochodowy biznes. Przedsiębiorcy startujący dopiero z własną firmą potrzebują jednak specjalistycznego wsparcia, które umożliwi im zbudowanie stabilnej pozycji rynkowej. To z myślą o nich powstał program #StartUP Małopolska, realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Program #StartUP Małopolska jest nieocenioną pomocą dla firm, które startują i chcą się rozwijać. Zajęcia z wybitnymi specjalistami, którzy prowadzą warsztaty oraz pozyskane w przyjaznej atmosferze nowe kompetencje – to niezapomniane doświadczenie oraz wielki krok w kierunku biznesowego sukcesu.

Program jest realizowany w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pn. „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie”.

Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas