Środa, 29 styczeń 2020, Imieniny: Franciszka, Zdzisława, Walerego
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 35.28 km/h Wilgotność: 77
Clouds
Wiatr: 35.28 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 67
Clouds
Wiatr: 35.28 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.09.2019, 09:35 | czytano: 1083

"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

Fot. KPP Nowy Targ

Funkcjonariusze policji pełniący służbę w patrolu wodnym na terenie Jeziora Czorsztyńskiego przeprowadzili rozmawiali z uczniami na temat bezpieczeństwa nad wodą.

Podczas spotkania, które odbyło się w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", omówiono najważniejsze zasady zachowania się w wodzie, przedstawiono i omówiono sprzęt służący do ratownictwa wodnego, a będący na wyposażeniu policji wodnej. Dodatkowo przedstawiona została charakterystyka pracy Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie, omówione zostały zadania które wykonywane są zarówno w okresie letnim jak i zimowym. W spotkaniu wzięło udział 47 uczniów klas mundurowych z liceum z Nowego Targu. Każdy uczestnik na zakończenie otrzymał książeczkę „Bezpieczna Woda”.

KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij