Niedziela, 26 styczeń 2020, Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Jabłonka i okolice
Mist
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Zła
12.09.2019, 09:50 | czytano: 5701

Pijany rekordzista w Zakopanem

Arch. Podhale24.pl

Około 3,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca samochodu smart zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Zaruskiego w Zakopanem.

Kierowca, 42-letni mieszkaniec Poronina, miał już wcześniej rzeczony zakaz prowadzenia samochodów. Za jazdę po pijanemu stracił prawo jazdy, czeka go też sprawa w sądzie i wysoka kara.

Ale to nie był jedyny tego typu incydent na terenie Zakopanego. Wczoraj po południu na ulicy Bronowskiego policjanci zatrzymali 66-latka z Zakopanego, który siedział za kierowcą mając 2,4 promila.

r/
najnowsze informacje
komentarze
głuchy na hałas08:34, 13 września 2019
Więcej kontroli sprawności pojazdów zarządzić , bo to także wpływa na bezpieczeństwo ruchu i to znacząco .
konieczność badań słuchu u stróżów prawqa20:10, 12 września 2019
Brawo policja . Uważam ,że i tak za mało kontroli i za mało wykrytych przypadków , może nie wszystkie się po koleżeńsku ujawnia . Jakiś procent prawdopodobieństwa istnieje . podobnie z tymi , którzy w centrum miast jeżdżą bez sprawnych tłumików w samochodach i motocyklach i skuterach powodując taki hałas ,ze uszy można stracić . niestety policjanci tego nie słyszą i przechodzą obojętnie wobec takich przypadków . Trzeba koniecznie zarządzić kontrolę słuchu policjantów panowie komendanci .
jo19:11, 12 września 2019
Niezły wynik --- hahaha
Ja trzeźwy, tylko zimno11:42, 12 września 2019
Myślę, że niezłym pomysłem byłoby branie takich delikwentów na akcje ratunkowe do wypadków, które spowodowali pijani kierowcy w celu uświadomienia im, co brak wyobraźni oraz bezmyślność może spowodować. Chyba coś takiego jest w Tajlandii, ale nie dam sobie głowy uciąć.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij