Niedziela, 26 styczeń 2020, Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Zakopane i okolice
Mist
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 92
Mist
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-6°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Zła
12.09.2019, 11:20 | czytano: 3156

Rewitalizacja Bajki wciąż czeka

Arch. UG Ochotnica Dolna

Dworek Berskich w Tylmanowej otrzymał dofinansowanie na kwotę ponad 10 mln zł na rewitalizację. Wójt Tadeusz Królczyk poinformował o tym w kwietniu i od tego czasu niewiele się zmieniło.

Szerzej na ten temat pisaliśmy w artykule pt. „Dworek Bajka przejdzie rewitalizację”.

– Rozpisać przetarg na Bajkę możemy dopiero po podpisanej umowie z ministerstwem. Wszystko wskazuje na to, że przetargi będą ogłoszone jesienią tego roku. Najprawdopodobniej na jednym przetargu się nie skończy. Ostatni kwartał tego roku i pierwszy przyszłego roku to czas na rozpisywanie i rozstrzyganie przetargów – poinformował wójt na ostatniej sesji Rady Gminy Ochotnica Dolna.

Dodał również, że jest to przykre, ale należy cierpliwie czekać.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
Przynajmniej pieniadze zostaną15:31, 12 września 2019
Lepiej oddać prawowitym właścicielom przed rewitalizacją niż po jej zakończeniu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij