Sobota, 21 wrzesień 2019, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.09.2019, 11:48 | czytano: 3244

Tatry: ratownicy odnaleźli poszukiwanego 58-latka

Arch. Podhale24.pl

Od wczoraj ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zakopanem szukali w Tatrach 58-letniego turysty.

Mężczyzna zaginął w rejonie Doliny Pięciu Stawów. Poszukiwania trwały wczoraj, kontynuowane były w nocy. - Około godziny 6 rano poszukiwany turysta został odnaleziony cały i zdrowy w rejonie Orlej Perci - poinformował Tomasz Wojciechowski, ratownik dyżurny TOPR.

r/
najnowsze informacje
komentarze
nikomu nie dogodzi z totalnej13:26, 14 września 2019
kto zapłaci za akcję
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij