Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.09.2019, 13:57 | czytano: 14169

Wypadek w Czorsztynie (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz

Do zdarzenia doszło na terenie wsi Czorsztyn. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

W wypadku uczestniczyły trzy samochody osobowe. Pojazdy zderzyły się z dużą siłą. Strażacy uwalniali osoby zakleszczone w jednym z samochodów.

Okoliczności zdarzenia zbada Policja.

s/ zdj. Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
mimi09:35, 27 września 2019
Do komentujących!Po pierwsze!Uczestnikami zdarzenia byli dwaj mieszkańcy Czorsztyna i jeden turysta.Panowie miejscowi jechali prawidłowo drogą z pierwszeństwem przejazdu znacznie poniżej dozwolonej w tym miejscu prędkości ok 30 km.W trakcie gdy się wymijali z drogi podporządkowanej wyjechał z bardzo dużą prędkością samochód turysty,pomijając znak stop w tym miejscu!!!Uderzył w bok samochodu niebieskiego,który odbił się od samochodu zielonego.Obaj kierowcy jadący prawidłowo zostali poszkodowani!!Sprawcy nic się nie stało!!Zanim zaczniecie coś pisać to dobrze się zastanówcie!!
Nauczycielka22:54, 15 września 2019
Do czorsztynianin: zapraszam na korepetycje z języka ojczystego
czorsztynianin20:47, 15 września 2019
fajnie na jednych fotografiach jest zakryta rejestracja na innych nie ale to tak jest ci ze KN już tak jerzdzą
Mimon16:00, 15 września 2019
Wiejscy mistrzowie kierownicy
Slayer15:05, 15 września 2019
Idiotyzm polaczkow rajdowców sięga już zenitu. Kiedy rząd podniesie kary za wykroczenia przynajmniej dziesięciokrotnie? Zapewne nigdy, bo wpływy do budżetu będą za małe. Rządu nie interesuje bezpieczeństwo na drogach tylko czysta ekonomia. Więc kierowcy jeżdżący normalnie i bezpiecznie, miejcie oczy dookoła głowy i myślcie za innych, bo polaczki rajdowcy mają za mało zwojów w głowie aby zrozumieć istotę ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij