Środa, 24 luty 2021, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 70
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 76
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 78
Clear
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
15.09.2019, 16:07 | czytano: 5339

Siatkarsko-kolarsko-muzyczne pożegnanie lata (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. W Parku Miejskim trwa zorganizowana pod hasłem WinterClassic impreza sportowo-rekreacyjna.

Na dwóch boiskach rozgrywane są mecze siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Na "kole" - ścigają się kolarze w ramach Kolarskiego Grand Prix Nowego Targu, a dla amatorów gier komputerowych - zorganizowano Mistrzostwa WinterClassic E-sport Games w konkurencji EA Sports NHL na PS3 oraz Teamfight Tactics.

Dodatkową atrakcją jest Festiwal Piosenki Turystycznej oraz Turniej Boulle organizowane przez MOK. W programie są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zabawa potrwa do godzin wieczornych. A cel - jak zawsze w przypadku WinterClassik - pomoc dla dziecka. W tym roku zbierane są pieniądze dla Zuzi Plewy, zmagającej się z ciężką i bolesną chorobą skóry.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
BB22:06, 18 września 2019
To był mój pomysł
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij