Piątek, 18 październik 2019, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 71
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.09.2019, 16:07 | czytano: 3362

Siatkarsko-kolarsko-muzyczne pożegnanie lata (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. W Parku Miejskim trwa zorganizowana pod hasłem WinterClassic impreza sportowo-rekreacyjna.

Na dwóch boiskach rozgrywane są mecze siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Na "kole" - ścigają się kolarze w ramach Kolarskiego Grand Prix Nowego Targu, a dla amatorów gier komputerowych - zorganizowano Mistrzostwa WinterClassic E-sport Games w konkurencji EA Sports NHL na PS3 oraz Teamfight Tactics.

Dodatkową atrakcją jest Festiwal Piosenki Turystycznej oraz Turniej Boulle organizowane przez MOK. W programie są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zabawa potrwa do godzin wieczornych. A cel - jak zawsze w przypadku WinterClassik - pomoc dla dziecka. W tym roku zbierane są pieniądze dla Zuzi Plewy, zmagającej się z ciężką i bolesną chorobą skóry.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
BB22:06, 18 września 2019
To był mój pomysł
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij