Środa, 03 czerwiec 2020, Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Rabka Zdrój i okolice
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 39
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Rain
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.09.2019, 20:24 | czytano: 6456

Czy ktoś próbuje zdyskredytować Wojewodę Małopolskiego?

Arch. Podhale24.pl

Prawdopodobnie ktoś włamał się na skrzynkę internetową wojewody Piotra Ćwika i sfabrykował e-maile sugerując w nich, że wojewoda ma romans z jedną z pracownic Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wojewoda Ćwik zwołał dziś w Krakowie konferencję prasową w tej sprawie i poinformował, że złożył zawiadomienie na policję. - Chciałem przekazać informację, że przedwczoraj złożyłem doniesienie – zawiadomienie na Policję o możliwości popełnienia przestępstwa, które polega na – prawdopodobnie – włamaniu się na moje prywatne konto mailowe, sfabrykowaniu maili - poinformował. - Te maile, które zostały przekazane do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego na skrzynkę mailową Biura Prasowego przez jednego z dziennikarzy, to maile, które sugerują jakieś związki między mną a jedną z pracownic Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Nie będę mówił o szczegółach tych maili, dlatego że myślę, że ważne jest, aby zachować tu dobre imię tej kobiety, co do której pojawiły się takie sugestie. Rozmawiam o tym z Państwem dzisiaj i przekazuję to swoje oświadczenie także w poczuciu takiej odpowiedzialności za urząd, który sprawuję jako Wojewoda Małopolski, dobre imię tejże kobiety, dobre imię mojej rodziny, ale także mnie samego - dodał.

Wojewoda podkreśla, że nie spotkał się jeszcze w swojej działalności publicznej z taką sytuacją. - Jest to sytuacja dla mnie zupełnie nowa i bardzo bulwersująca. Mam nadzieję, że działania, które podejmowane są przez Policję, będą na tyle skuteczne, że sprawa ta zostanie bardzo szybko i skutecznie wyjaśniona. Ma się tylko jeden honor i o ten honor swój trzeba dbać, walczyć i ja to teraz robię, przekazując to oświadczenie - mówił.

Zaapelował też do wszystkich konkurentów politycznych i osób zaangażowanych w kampanię wyborczą o to, aby ta kampania była merytoryczna, opierała się na dyskusji, na argumentach, a nie na fake newsach, pomówieniach czy też jakichś działaniach.

Zaznaczmy, że Piotr Ćwik startuje w wyborach do Sejmu. Jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
bąk14:28, 23 września 2019
Witku ale purkłeś
Witek00:07, 22 września 2019
PO zawsze śmierdziało .
mieszkaniec21:15, 21 września 2019
Pan Wojewoda wypowiada się cyt." Ma się tylko jeden honor i o ten honor swój trzeba dbać..." no cóż w przypadku pisowca wypowiedź o honorze jest cokolwiek dyskusyjna biorąc pod uwagę fakt co wyprawiają tuzy tego ugrupowania.
piotrek14:46, 21 września 2019
co nas obchodzi jakiś cwik, i jego romanse - jakim trzeba być żałosnym żeby lecieć z tym do mediów ...
k11:56, 21 września 2019
czarny pijar to element wyborów. niestety. tak miał szczęście że nie posunęli się dalej. plotki o filmach pornograficznych już nie jednego pogrążyły . w dobie dzisiejszej techniki dziwi mnie fakt że ktokolwiek jeszcze bierze takie nowinki poważnie. każdego można obrobić w foto-szopie i włamać mu się na skrzynkę. wyrazy współczucia.
Rufio08:59, 21 września 2019
ktokolwiek to zrobił, to jest bydlakiem. Ale takie metody wykańczania niewygodnych pojawiły sie dopiero za "dobrej zmiany". Mało tego, obecna władza sama zajela sie organizowaniem takich historii i jakoś nie widzi w tym nic złego. Może pan wojewoda powinien poszukac winnych wśród swoich kolegów partyjnych.
gorol08:55, 21 września 2019
Lepszej reklamy nie mogli wymyślić :)
Teraz z litości ludzie głosujcie na słynnego wojewodę ;)
nie dziwne03:48, 21 września 2019
Brejza swoim trolejbusem podjechał
Miłosław21:56, 20 września 2019
Wątpię by opozycja znała prywatny adres mailowy wojewody.....
Buli21:53, 20 września 2019
Może się zakochał. Co w tym złego
śmiech na sali20:54, 20 września 2019
ale sensacja ?
koledzy z listy robią mu problem a ten nie widzi tego i widzi ruch po stronie opozycji
w kazdych wyborach takie kwiatki pojawiają się
Panie wojewodo alelluja i do wygrania ... potem wyjdzie kto to zrobił
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij