Sobota, 24 październik 2020, Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Zakopane i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
14°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 78
Clouds
13°
Wiatr: 2.772 km/h Wilgotność: 84
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
24.09.2019, 18:44 | czytano: 7529

Policja dostała działkę. Budowę czas zacząć

Fot. Robert Miśkowiec

NOWY TARG. Wójt Krościenka Jan Dyda przekazał dziś komendantowi wojewódzkiemu policji akt własności działki wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę posterunku policji. - Rozpoczynamy budowę - ogłosił nadinspektor Krzysztof Pobuta.

Przypomnijmy, iż z Krościenka do Szczawnicy przeniesiony zostaje komisariat policji. Przy ulicy Skotnickiej powstaje już 3-kondygnacyjny budynek przyszłego komisariatu oraz wolnostojący parterowy budynek gospodarczy. Policja nie wyprowadza się jednak całkowicie z Krościenka. Przy Alei Wędkarzy, na działce podarowanej dziś policji przez samorząd, powstanie budynek, w którym do 2021 roku ma zostać wybudowany posterunek policji. - Dbamy o bezpieczeństwo małych środowisk - mówił komendant małopolskiej policji. - Wybudujemy w Krościenku nowoczesny posterunek na miarę XXI wieku - dodał. Komendant podziękował władzom lokalnym za współpracę i udzielenie wsparcia przy budowie nowej siedziby.Uroczystość przekazania aktu notarialnego odbyła się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Zgadzam się z Edkiem08:36, 27 września 2019
Czy jest jakaś uroczystość, w której nie brała by udziału poseł Paluch? Niedługo wyskoczy mi z szafy. Szkoda tylko, że oprócz wszechobecnych uśmiechów i wpychania do zdjęć nie jest tak aktywna w Sejmie. Jest na liście największych śpiochów w Sejmie. Przez cztery lata napisała tylko JEDNĄ Interpelację! Kawał roboty. Gratuluję!
Wygra PIS23:32, 26 września 2019
Za PO tylko zabierali okradali i nic nie dawali. A benzyna była po 6 zł i zarabiałeś 1200 zł. Taka mała różnica.
edek11:02, 26 września 2019
co w z tym PIS i PO a gdzie jest SLD hehe i macie racje Pani Paluch jest medialna i załatwia wszystko co chcecie .......hehe
PiS tez przegra wybory ... następne09:04, 26 września 2019
w partiach brakuje logiki
to widać na przestrzeni ostatnich 15 lat
i tylko przejadają nasze podatników pieniądze
albo dają nam 500 zł a zabierają 800 zł
Nie ma i nie będzie00:43, 26 września 2019
Dziwne Paluch tu Paluch tam wszędzie tylko Paluch. A gdzie to wasze PO jest? Boją się wyjść do ludzi bo od razu są wyzywani od złodziei.
brak logiki19:30, 25 września 2019
Jaki sens ma przenoszenie czynnej całodobowo jednostki policji z Krościenka do Szczawnicy. Lokalizacja tego komisariatu była najlepsza z możliwych. Dla każdej z gmin, które obsługuje było najlepiej. Pogotowie Ratunkowe właśnie dlatego przeniesiono do Krościenka z uwagi na lokalizację. Czyżby w policji zmieniły się standardy i już nie muszą w jak najkrótszym czasie dojechać do bójki, wypadku, czy innych poważnych wydarzeń. Parę lat temu w mediach policja sama twierdziła, że poza miastem czas dojazdu nie może przekroczyć 15 minut. Ze Szczawnicy do Ochotnicy, Maniów, czy Sromowiec dojazd raczej się wydłuży w stosunku do obecnie istniejącego z Krościenka. Więc o co "kaman". Tak głupi i bezsensowny pomysł powstał za czasów rządów PO, a teraz PIS popiera ten pomysł. To taka jest ta dobra zmiana - kontynuowania głupich pomysłów? Jak kogoś będą bić, gwałcić, lub okradać w Ochotnicy, lub Maniowach i policmajstry będą dłużej jechać z pomocą, to niech później podziękuje swojemu wójtowi Ochotnicy, czy Maniów, że nic w tej sprawie nie działali na rzecz swoich wyborców. Zresztą pani posłAnce również.
Marian16:22, 25 września 2019
zbliżają się wybory pojawiła się posłanka.Ha ha ha... a to policjanty czy przebierańcy? ja myslałem do tej pory że policjant ma pas a na pasie broń gaz i jeszcze inne gadzety.A Ci panowie to co??????
k13:19, 25 września 2019
Bu ha ha ha. aktywność wyborcza Paluchowej jest jak czeski film. Niech no jeszcze stanie obok pracowników zieleni miejskiej grabiących liście .A nuż ktoś się da nabrać ze skoro tam jest to jej zasługa .
Budowę czas zacząć ?07:54, 25 września 2019
Tylko po co zaczynać tą budowę ??

Jest to budynek ratunkowy dla Pani poseł, by nie została zaatakowana, że komisariat przenoszony jest do Szczawnicy.

Zastanówcie się decydenci Szczawnica i Krościenko jest już jednym organizmem miejskim.
Czy dojazd 7 km na komisariat jest problemem w Krakowie i Nowym Sączu, czy w Ostrowsku i Szaflarach?

Po co budować budynki, by przez lata je grzać i sprzątać, gdy będą stać zamknięte ?
Zastanówcie się !
Policji wystarczy nowy budynek Komisariatu w Szczawnicy.
Czemu ma służyć budynek w Krościenku ? - przyjmowaniu interesantów - PARANOJA !!
Za te pieniądze wyposażcie policjantów w "meble i komputery" i inny sprzęt .
Budujecie świątynię głupoty !!!!
Piotr07:48, 25 września 2019
Boję się otworzyć lodówkę, bo tam też może być p. Paluch
boję się07:40, 25 września 2019
Boję się, że jak otworzę lodówkę w domu to wyskoczy z niej posłanka Paluchowa:)
pamiętamy jak było23:04, 24 września 2019
Dobrze @Edek że się Pani Paluch chociaż tak często pokazuje,a nie śpi jak Jej POprzednicy.
avivat22:13, 24 września 2019
No to Krościanko będzie głosowało na swoją uruchomioną przed wyborami gwiazdą pienińską że hej!
Obserwator21:35, 24 września 2019
Pożyjemy zobaczymy czy coś powstanie. Przed kampanią wyborcza to i góry są w stanie wyprostować. Co do p. Paluch, czas by zniknęła bo nic nie zrobiła dla Podhala
Edek20:36, 24 września 2019
Ja juz nie mogę patrzeć na Panią Paluch wszędzie jest a nic nie robi ino glupawy uśmiech, ludzie powinni głosować na młodych ambitnych kandydatów..
ktoś20:15, 24 września 2019
należy im sie
Wyrocznia19:39, 24 września 2019
W demokracji, gdzie rządzących wybiera lud co kilka lat, wójt co najwyżej może coś przekazać w imieniu mieszkańców. Chciałbym wszystkim przypomnieć, a zwłaszcza dziennikarzom, że monarchia nie obowiązuje w Polsce od bardzo dawna.
Ludzie!19:19, 24 września 2019
I znowu ONA, Ja nie mogę. Dać jej łopatę niech buduje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij