Sobota, 26 wrzesień 2020, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Czarny Dunajec i okolice
Rain
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 3
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
15°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 88
Rain
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.10.2019, 13:15 | czytano: 764

Madix na targach Cersaie w Bolonii (art. sponsorowany)

Jak co roku, od 23 do 27 września mnóstwo ludzi, architektów, projektantów, dystrybutorów wyjeżdża do Bolonii. Nie na dobrą kawę czy pizzę, chociaż kto wie? W większości zmusza nas do tego ciekawość. To jedna z najważniejszych imprez targowych w branży łazienkowo-wnętrzarskiej. Targi jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Przedstawiciele firmy Madix odwiedzili dostawców: Eurorama, Silfra, Cristina, Bagno&associati oraz kilku innych, nowych.

Eurorama pokazała całkiem inną bardzo ciekawą ekspozycję swojego produktu. To instalacja z pomysłem projektanta Rino Frigiolini, jest on nie tylko projektantem ale przede wszystkim właścicielem fabryki Eurorama.


Cristina Rubinetterie wraz z Silfra to zawsze udany duet. Eksponowany produkt jest prosty, nienachalny ale zawsze bardzo nowoczesny. Ciekawe rozwiązania Silfra, czyli syfon oszczędzający miejsce Spaceless. Świetne rozwiązanie dla osób remontujących łazienkę. W klasycznym układzie, syfon przeszkadza w szufladzie, zabiera miejsce gdzie chcemy poukładać łazienkowe gadżety. W tym syfonie nie ma już takiego problemu, jego kształt ułatwia wszystkim pracę. Czyszczenie syfonu jest od dołu. Komplet zawiera korek 64 lub 72 mm, jest także wersja do umywalek bez otworu a teraz nowość KOREK CERAMICZNY. Oprócz tego przelewy wannowe z wypływem w modnym czarnym kolorze D6 oraz U1A. Było też bardzo ciekawe rozwiązanie do łazienek bez bidetu. Pokazano produkt o nazwie bidetta zwany również shutt off. W naszej firmie cieszy się niesamowitym wzięciem.


Rodzinna fabryka Bagno&associati pokazała całą gamę nowych bardzo ciekawych kolorów. Firma jest znana z bardzo wysokiej jakości oraz ciekawych rozwiązań. Gama produktów jest bardzo duża od nowoczesnych prostych rozwiązań po kwadratowe uchwyty, kubki aż po akcesoria retro, pięknie zrobione, klasyczne. Ich stoisko zawsze w duecie z firmą Margarolli. To producent grzejników łazienkowych.


Inni wystawcy pokazali naprawdę ładne i ciekawe rozwiązania do wnętrz, łazienek. Ładne elektryczne lusterka, grzejniki, połączenie starego z nowym, ceramika łazienkowa w pistacjowych kolorach czy maszyny do układania.

Zobaczcie sami jak było na targach Cersaie 2019.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij