Piątek, 18 październik 2019, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.10.2019, 11:31 | czytano: 5201

Pijany kierowca skosił przydrożny słupek

Fot. OSP Szczawnica / Facebook

Do wypadku doszło wczoraj późnym wieczorem w centrum Szczawnicy.

Jak podaje nowotarska policja, 28-letni kierowca samochodu BMW nie zachował należytej ostrożności, zjechał z drogi i skosił słupek oddzielający ulicę od chodnika. Ani jemu, ani żadnej osobie postronnej nic się nie stało. Okazało się jednak, że kierowca był pod wpływem alkoholu - miał 1,5 promila. Za jazdę samochodem w tym stanie, ale też za znieważenie policjantów i agresywne zachowanie, stanie przed sądem.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Łuhłuhłuhuuhłuhłuuuuhłu.22:20, 12 października 2019
No chcioł się łogrzoć
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij