Czwartek, 14 listopad 2019, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.10.2019, 15:36 | czytano: 1146

Intermed wśród gabinetów USG z Różową Wstążką (art. sponsorowany)

15 października cała Europa obchodzi wyjątkowe święto – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, które ma zwrócić uwagę na problematykę jak ogromnym zagrożeniem jest ta choroba. Każdego roku aż 1,5 miliona kobiet na całym świecie dowiaduje się, że ma raka piersi.

Wiele z tych przypadków można skutecznie leczyć pod warunkiem wczesnego wykrycia choroby. W jaki sposób? Przede wszystkim wykonując samoobserwację i samobadanie piersi, a także uczęszczając na regularne kontrole USG piersi i mammografię.

Daj się zbadać – nie daj się rakowi

Profilaktyka raka piersi to okresowe badania skriningowe oraz dbanie o prawidłowe odżywianie się i aktywność fizyczną, unikanie nałogów, kontrola wagi ciała, rozważne stosowanie środków hormonalnych i antykoncepcyjnych, planowanie ciąży oraz samoobserwacja. W ramach kampanii nasz gabinet nie tylko wykonuje USG piersi, ale też udziela porad, jak skutecznie chronić siebie i swoich bliskich przed zachorowaniem.

AVON i Centrum Zdrowia Intermed Kontra Rak Piersi
Nowy Targ ul. Pajerskiej 8a
Przyjdź i się przebadaj!
W Polsce pod znakiem AVON Kontra Rak Piersi już od 12 lat organizowana jest akcja „Gabinety USG z Różową Wstążką”, w której biorą udział gabinety wyróżniające się najwyższym standardem obsługi. W tym gronie znalazło się i nasze centrum medyczne. Zapraszamy wszystkie panie na darmowe badania profilaktyczne. Celem akcji jest realna pomoc kobietom w dostępie do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych oraz zwiększenie świadomości kobiet na temat profilaktyki nowotworowej.

Dla naszych Pacjentek mamy wyjątkowy upominek:
Ponieważ USG dla kobiet współfinansowane będzie przez Amazonki i Avon, pacjentka płaci tylko 20 zł za badanie a dostaje zestaw kosmetyków Avon w GRATISIE!

Liczba zgłoszeń ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji.

Zapraszamy na badanie.
Centrum Zdrowia Intermed
tel. 185491666
Nie daj się rakowi!


Więcej informacji na temat kampanii AVON Kontra Rak Piersi na: www.avonkontrarakpiersi.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij