Czwartek, 14 listopad 2019, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.10.2019, 13:31 | czytano: 11140

Śmiertelny wypadek w Orawce podczas prac polowych (zdjęcia)

ORAWKA. Podczas prac polowych ciągnik stoczył się ze skarpy i przygniótł mężczyznę. Niestety, pomimo udzielanej pomocy 69-latek zmarł na miejscu.

- Po przyjeździe na miejsce, mężczyzna był już wyciągnięty przez mieszkańców spod ciągnika, następnie reanimowany przez strażaków OSP Orawka. Do naszych działań należało: pomoc w reanimacji oraz pomoc przy lądowaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego "Ratownik 6". Pomimo długiej reanimacji mężczyzna zmarł - relacjonują strażacy z OSP Jabłonka, którzy byli na miejscu.

Fot. OSP Jabłonka / Facebook

s/r/
najnowsze informacje
komentarze
Wwww10:42, 17 października 2019
Do Mietek. Od kiedy kabina w 30ce????
Mietek16:59, 16 października 2019
Gdzie kabina? Zdjęta jeszcze za czasów PRL-u? Niestety ale większość ludzi przepisy bezpieczeństwa ma gdzieś. Panuje wszędzie poczucie, że nas to nie dotyczy. Naprawdę trzeba zacząć myśleć!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij