Niedziela, 17 listopad 2019, Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
Nowy Targ i okolice
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 100
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.10.2019, 14:47 | czytano: 11350

Czołowe zderzenie busa i osobówki w Bańskiej Niżnej (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

Na zakopiance w Bańskiej Niżnej bus zderzył się czołowo z samochodem osobowym. Są ranni. Droga po wypadku była zablokowana, ale ok. godz. 16.30 ruch przywrócono.

- W busie podróżowało 9 osób. 4 z nich zostaną przewiezione do szpitala na badania oraz kierująca skodą. Kierujący byli trzeźwi - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że to kobieta kierująca samochodem osobowym zjechała na przeciwległy pas jezdni i doprowadziła do wypadku.Fot. Czytelnik

m, s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
egz15:43, 16 października 2019
2 razy kiedyś jechałem do Tarnowa tym przewoźnikiem z pod GORC
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij