Czwartek, 14 listopad 2019, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 71
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 82
Clouds
10°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
06.11.2019, 18:30 | czytano: 4639

Oderwij się od ziemi w Jump Planet Nowy Targ (art. sponsorowany)

Jump Planet Nowy Targ to nowoczesny park trampolin, o powierzchni blisko 2000 m2, zlokalizowany przy ul. Ludźmierskiej 29, w dawnej hali I.B. w Nowym Targu. 

Na gości parku czeka 51 trampolin rekreacyjnych, dwie trampoliny sportowe oraz dwie trampoliny akrobatyczne, a także trampolina quadro, boiska do gry w koszykówkę, zbijaka, poducha powietrzna (air bag), eliminator, tor ninja warrior, dwa baseny z gąbkami, a także ścianka wspinaczkowa. Dla odważnych przygotowujemy zjeżdżalnię z antresoli wprost do basenu z gąbkami. Po trudach skakania i na rodziców czekających na dzieci czeka strefa relaksu. 
Można odpocząć, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu.  

Kolejną atrakcja parku jest kino 9D, którego repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, horrory, filmy akcji. W ofercie ponad 50 filmów każdy znajdzie coś dla siebie – i dorosły a przede wszystkim dzieci i młodzież.    

Nad bezpieczeństwem zabawy w Parku czuwają profesjonalni trenerzy, którzy zainteresowanych nauczą podstaw akrobatyki, czy innych widowiskowych trików, a dla grup zorganizowanych przeprowadzą zajęcia w-f i ogólnorozwojowe.  

W Parku można organizować niezwykłe imprezy urodzinowe, podczas których odbywają się zabawy i konkurencje pod okiem doświadczonych trenerów-animatorów specjalizujących się w obsłudze przyjęć urodzinowych. Posiadamy 3 salki urodzinowe z bajecznymi dekoracjami, które wprawią w zachwyt każdego jubilata i jego gości. Na życzenie dekorujemy salkę kolorowymi balonami, zapewniamy zastawę i darmowe napoje bez ograniczeń dla jubilatów i ich gości. W salkach tych można też zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników, czy wieczór panieński. 


Do ogólnej oferty parku trampolin dołączyliśmy zajęcia akrobatyki dla dzieci i młodzieży.  
Grupa młodsza: sobota godz.11:00 
Grupa starsza: sobota godz.12:00 
 
Oraz Fitness : 
Wtorki oraz piątki godz. 19:00 
Zapisy w recepcji Parku lub pod numerem telefonu: 514 899 811 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin przedszkola, szkoły, szkółki narciarskie i inne grupy zorganizowane  - zapewniamy atrakcyjną formę spędzania czasu Państwa podopiecznym. 
 
Jesteśmy otwarci na współpracę z ośrodkami kolonijnymi, wczasowymi oraz kwaterami prywatnymi. 
Chętnym dostarczamy darmowe Pakiety Partnerskie - materiały reklamowe wraz z kuponami rabatowymi dla Państwa gości.  Zainteresowanych prosimy o kontakt  pod numerem telefonu: 574 354 461 
 
JUMP PLANET Nowy Targ to nowoczesny i wizjonerski park trampolin, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Chcesz z nami współpracować, masz pomysł? Zapraszamy! Ruch to zdrowie. 
najnowsze informacje
komentarze
Strachu18:57, 6 listopada 2019
Super sprawa , napewno skorzystamy , myślę że za pół roku jeszcze to powiększycie
Janek18:35, 6 listopada 2019
Pytanie jedno zasadnicze dlaczego rodzicom czy opiekunom każecie płacić za wstęp wszędzie gdzie byłem np.w Krakowie mogę z dzieckiem wejść na trampoliny a wy jak żydzi tylko pan zapłaci i można wejść dlatego byłem tam pierwszy i ostani raz.
Byle do soboty08:23, 6 listopada 2019
Za pół roku coś czuję zwiniecie manatki...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij