Poniedziałek, 16 grudzień 2019, Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
01.11.2019, 10:32 | czytano: 4538

Pomóżmy "Loczkowi". Nowotarski hokeista walczy o powrót na lód

19-letni napastnik Szarotek Jakub Worwa doznał kontuzji więzadła w kolanie. Niestety, uaz okazał się na tyle poważny, że wyłączył go z gry do końca sezonu. Młody zawodnik ma jednak szansę na szybki powrót do zdrowia.

Potrzebna jest szybka operacja więzadeł i rehabilitacja. Klub Podhale Nowy Targ postanowił zorganizować zrzutkę, która będzie w całości przeznaczona na ten cel. Całkowity koszt operacji i rehabilitacji to 15000 zł. - Liczymy na pomoc każdego kibica Szarotek, a w imieniu Klubu, drużyny i Kuby - dziękujemy - zachęcają do wpłat władze "Szarotek".oprac. r/ Materiały klubowe
najnowsze informacje
komentarze
henryś09:16, 5 listopada 2019
@Nice tych zacnych sportowców mma i kickoxingu można spotkać w tych samych klubach o których piszesz
Jasiek23:20, 2 listopada 2019
Nice, weź się kopnij w czoło, to tak jak byś powiedział weźmy zacznijmy wyznawać islam,judaizm bo katolicyzmowi ostatnio słabo idzie.. Oprócz kasy,kilku wygranych mistrzostw liczy się przede wszystkim tradycja, honor z którego górale są znani.. Czasem jest tak że musi być gorzej żeby było lepiej..
Nice15:45, 2 listopada 2019
To tylko pokazuje w jakim stanie jest ten klub. Zawodnik powinien byc wspierany przez wladze klubow i sponsorow. Smiech na sal zey zebrac od kibicow na rehabilitacje zawodnika. Dramat. Ten klub powinno sie zamknac a kase przeznaczyc na inne sporty. Hokej juz mial szanse sie wykazac. Teraz pora na Kickboxing, mma, narciarzy, snowboardzistow. Hokeisci w NT to porazka. Wielcy sportowcy ktorych mozna spotkac na kebabie w Hossenie, tlustym zarciu u rumcajsa albo chlaniu w ADHD i Plamie.
Były kibic11:01, 1 listopada 2019
Ooo, znowu klub prosi kibiców o kasę! A że tak zapytam, czy zawodnik uprawiający sport zawodowy nie jest przez klub ubezpieczony? W razie kontuzji musi się leczyć na własną rękę? O co w tym wielkim bajzlu chodzi? Wyjaśni mi ktoś?
:)10:56, 1 listopada 2019
Jeden dzień i już połowa jest! Brawo!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij