Czwartek, 14 listopad 2019, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 77
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.11.2019, 12:30 | czytano: 4632

Spływ Dunajcem zakończony. Trzeci najlepszy sezon w historii (zdjęcia)

Jak co roku z końcem października kończy się sezon flisacki. Czas na podsumowania, ale też chwilę odpoczynku, po miesiącach ciężkiej, intensywnej pracy.

Flisacy ocenili, że zakończony sezon spływów przełomem Dunajca był trzecim z najlepszych w historii, pod względem ilości turystów, którzy postanowili skorzystać z tej pienińskiej atrakcji. Frekwencja w roku 2019 wyniosła 324 587 osób. Biorąc pod uwagę deszczową wiosnę i niezbyt ładny lipiec, to wynik jest na prawdę imponujący. Warto podkreślić, że sprzedaż biletów online i w biletomatach dość znacznie wzrosła w stosunku do poprzedniego roku.

Na zakończenie sezonu flisacy udali się w dziękczynną pielgrzymkę do Bazyliki Matki Boskiej Bolesnej do Limanowej.

Kolejny sezon rozpocznie się 1 kwietnia przyszłego roku.

JD, fot. fb/Spływ Dunajcem
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij