Sobota, 30 maj 2020, Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 70
Clouds
11°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 70
Rain
11°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.11.2019, 11:01 | czytano: 2355

Dzień Seniora w Gminie Czorsztyn (zdjęcia)

zdj. Pieniński Dom Dziennego Pobytu w Kluszkowcach

W Kluszkowcach świętowali najstarsi mieszkańcy zarówno gminy Czorsztyn, jak i sąsiednich gmin.

Kierownictwo Pienińskich Domów Dziennego Pobytu zorganizowało dla seniorów z Gminy Czorsztyn, Gminy Łapsze Niżne oraz Szczawnicy uroczysty poczęstunek. Podczas spotkania nie zabrało występów artystycznych, wspólnego śpiewania oraz ciepłych życzeń.- Z całego serca życzymy wszystkim seniorom, by na co dzień spotykali się z życzliwością i wsparciem otoczenia, a także żyli pełnią życia, realizując swoje zainteresowania i pasje. To właśnie dzięki Wam, życie kolejnych pokoleń staje się łatwiejsze. Wasza mądrość życiowa i doświadczenie jest dla wielu z nas cennym drogowskazem. Pokazujecie, jak czerpać z życia radość i siłę - mówili podczas rozpoczęcia spotkania organizatorzy Dnia Seniora oraz opiekunowie placówek. Życzenia złożyli seniorom zarówno kierownik Projektu Krzysztof Początek, opiekun placówki Izabela Dragosz jak również Tadeusz Wach wójt Gminy Czorsztyn.

- Dziękujemy Wam drodzy seniorzy, za to że jesteście, za doświadczenie, które przekazujecie młodszym pokoleniom. Z serca kieruję do Was najserdeczniejsze życzenia, pogody ducha, uśmiechu na twarzach oraz dobrego zdrowia. Troska o seniorów to nasza wspólna sprawa. Osoby starsze to nasze najbliższe otoczenie, to nasi rodzice i dziadkowie. Dlatego patrząc na Państwa uśmiechnięte twarze tym bardziej cieszę się, że Pieniński Dom Dziennego Pobytu udało się uruchomić - podkreślał włodarz Gminy.

Po życzeniach przyszedł czas na pokazy artystyczne i zabawy, które wychowankowie poszczególnych kół przygotowali pod okiem swych opiekunów a także, a nawet przede wszystkim na wspólne rozmowy oraz integrację. Na twarzach seniorów malował się szczery uśmiech, nie brakowało wspólnych śpiewów a nawet tańców. Jak widać jesień życia również może być piękna i kolorowa, czego wszystkim seniorom naszej Gminy życzymy.

opr. Aneta Markus/ zdj. Pieniński Dom Dziennego Pobytu w Kluszkowcach
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij