Sobota, 30 maj 2020, Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Rain
12°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 70
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Clouds
11°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.11.2019, 08:45 | czytano: 1522

Fotografia ślubna: Na co zwrócić uwagę? (art. sponsorowany)

Planując ślub i wesele, trzeba pomyśleć o bardzo wielu rzeczach. Dobra organizacja i zatrudnienie właściwych ludzi do pomocy to gwarancja, że będziemy mogli skupić się na rzeczach najważniejszych w tym wyjątkowym dniu.

Wiele usług trzeba zamówić z bardzo dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć poszukiwań na ostatnią chwilę. Nie inaczej jest z fotografem. Zdjęcia ze ślubu to pamiątka na całe życie dla nas i naszych gości. Warto więc poświęcić swój czas i mieć pewność, że wybieramy profesjonalistę w każdym calu - a do takich osób z pewnością należy Michał Bachulski.

Imponujące doświadczenie zawodowe i bogate portfolio potwierdzają, że mamy do czynienia z osobą, która ze swojej pracy i pasji każdego dnia stara się tworzyć sztukę. Dla każdego zlecenia inną i równie autentyczną. Zdjęcia są z jednej strony pełne emocji, z drugiej zaś wspaniale naturalne, nadające indywidualny charakter uroczystości. Potrafi uchwycić najpiękniejsze i najbardziej wzruszające momenty, jednocześnie samemu pozostając niewidocznym i pozostawiając Parze Młodej i gościom poczucie pełnej swobody.


Na co zwrócić uwagę?

Poszukując fotografa należy zacząć od zapoznania się z jego portfolio. Jeśli podoba nam się klimat zdjęć, pomysły na realizację, poszczególne pozy - warto je zapamiętać i zastanowić się, czego byśmy chcieli na własnej uroczystości. Kolejnym krokiem będzie umówienie się na spotkanie. Osoba która towarzyszyć ma nam przez cały dzień, począwszy od przygotowań aż po zabawy na parkiecie, powinna móc zrozumieć naszą wizję i klimat, który chcielibyśmy stworzyć. Przekonamy się, że jest to osoba niezwykle kreatywna, która ma własne pomysły, wie jak pokierować sesją, jest otwarta na nasze sugestie. Współpraca z Panem Michałem gwarantuje, że zdjęcia będą naprawdę niepowtarzalne. Dbałość o szczegóły i niesamowity kontakt jaki nawiązuje z Parą Młodą sprawia, że nawet najbardziej nieśmiałe osoby poczują sie komfortowo i swobodnie.

Jeśli wszystko inne zostało już uzgodnione - czas na omówienie szczegółów. Na szczęście w tym przypadku nie musimy się obawiać, że cokolwiek zostanie pominięte - od ilości zdjęć, po godziny pracy, jakość wydruku i formę ich dostarczenia. Możemy mieć pewność, że każdy z tych elementów będzie zrealizowany zgodnie z umową i w odpowiednim terminie.

Jeśli więc potrzebny jest nam fotograf ślubny Nowy Targ, Nowy Sącz, Kraków, Paryż czy Berlin - w każdym z wybranych przez nas miejsc może towarzyszyć nam profesjonalista i artysta, jakim jest Michał Bachulski.

Zobacz pełną ofertę oraz portfolio na stronie www.bachulski.com
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij